çekingen erkeklerrr

vardır bi hayır cnm ya..belki de senin için doğru insan değil..insan bazen farkedemiyo o süreçte,göremiyo bazı şeyleri ama bi süre sonra "iyi ki olmamış" diyebiliyo,ben yaşadım o durumu şahsen..o yüzden üzülme hiça.s.
birileri bi yerlerde bekliyo bizi ama bakalım doğru zaman ne zaman...
inş. en yakın zamanda güzel haberler paylaşırız cnm :1hug:

insallah cnmmmm:1hug: cok haklısın
artık olsun istediğim iiçin mi acaba böyle olur gibi olunca heycanlanıp evhamlanıyorum birden:1ninca:

bu arada kullanıcı resmine baktıkça fena oluyorum:çok üzgünüm:, zaten o alacakaranlık kitabını bitirene kadar kıskançlık krizleri geçirip durmuştum ikinci kitabı almadım bile-tatlicadiarzu-

insallah cnmmmm:1hug: cok haklısın
artık olsun istediğim iiçin mi acaba böyle olur gibi olunca heycanlanıp evhamlanıyorum birden:1ninca:

bu arada kullanıcı resmine baktıkça fena oluyorum:çok üzgünüm:, zaten o alacakaranlık kitabını bitirene kadar kıskançlık krizleri geçirip durmuştum ikinci kitabı almadım bile-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sormaaa...zaten aşık olamıyom kolay kolay, hiç olamıcam edfırt gibi bi erkeki gördükten sonra:eek:
cnm bak mutlaka oku diğer kitapları,süper bi seri ya..hayatımın kitapları yani-tatlicadiarzu-

ben vazgectim kızlar :1no2: , gittikçe havalandı bu. oysa ki ona adım atmasam buraya kadar bile gelemezdik onun çekingenliğiyle.
kendini ne sanıyo bilmiyorum ki o kdr havalancak bişeyi de yok!! gıcık şey ya ne nankörmüş!!

bence ilgilisini çekmiyorsun çocucuğun adımlar atıtğını sanıyorsun fakat dedeiğim gibi sanıyorsun ama çocuck için bunların bir önemi yok, belki sevdiği birisi var, belkide şuan bir sevgilisi var :) belki dehaklısın nankör değişik 3 ihtimal

bence ilgilisini çekmiyorsun çocucuğun adımlar atıtğını sanıyorsun fakat dedeiğim gibi sanıyorsun ama çocuck için bunların bir önemi yok, belki sevdiği birisi var, belkide şuan bir sevgilisi var :) belki dehaklısın nankör değişik 3 ihtimal

evet belki dee...

ben vazgectim kızlar :1no2: , gittikçe havalandı bu. oysa ki ona adım atmasam buraya kadar bile gelemezdik onun çekingenliğiyle.
kendini ne sanıyo bilmiyorum ki o kdr havalancak bişeyi de yok!! gıcık şey ya ne nankörmüş!!

her ilgilenene veya her hoşlandığına gönlünü kaptırma derim. offf beim de öyle 2 maceram oldu, bir ilgi bir ilgi, bakmalar, seni önemsemeler... birinin kız arkadaşının olmadığını biliyordum, o çekti gitti olan bana oldu mafoldumben diğerini de bilmiyodum bir gün duydumki nişanlanmış :1shok: inanamadım.. demekki çok ş.... miş dedim madem sevdiğin vardı bu alaka niye :mymeka:
bazı şeylerden emin olmadan kaptırma kendini sonra o çekip gittiğinde :gitme: kalırsın

Kızların en büyük hatası şudur. Kendisi sevdiği için onun her hareketini kendisini sevdiği için yaptığına yorumlamak. ışte başını çevirdi bana bakıyor. E sen dikkatlice bakar yüzündede bir gülümseme olursa tabiki sana bakar. Her zaman derim seven erkek ne yapar eder söyler. En çekingen olan için bile bu böyle. Ama şunu da derim sahsen yaptım seviyorsan git de. Ben sevdiğini söyleme cesaretine sahip kızın alnından öperim :lepi: Mertçe söyle ister karşılık versin ister vermesin. Şahsen ben yaptım üniversitedeyken aynı bu şekilde acab seviyormu sevmiyor mu uzaktan uzaktan düşünüyordum bende çekingendim :kedi:. Sonra dedim ne gerek var gider derim söyledim de önceden hiç konuşmamız muhabbetimiz bile yok gittim dedim :hooray: Ne olacak yani biraz cesur olun kızlar. Ama gerçekten onu sevdiğine eminsen yap hatta yapmazsan ayıp olur. Hadi rastgele :teytey:

he he

benim eşimde öyleydi bir zamanlar...:umursamaz:

merak etmeyin bi açılınca bi daha kapanmak bilmiyolar....:eek:lmaz:

zamanla açılır....:roflol:

Kızların en büyük hatası şudur. Kendisi sevdiği için onun her hareketini kendisini sevdiği için yaptığına yorumlamak. İşte başını çevirdi bana bakıyor. E sen dikkatlice bakar yüzündede bir gülümseme olursa tabiki sana bakar. Her zaman derim seven erkek ne yapar eder söyler. En çekingen olan için bile bu böyle. Ama şunu da derim sahsen yaptım seviyorsan git de. Ben sevdiğini söyleme cesaretine sahip kızın alnından öperim :lepi: Mertçe söyle ister karşılık versin ister vermesin. Şahsen ben yaptım üniversitedeyken aynı bu şekilde acab seviyormu sevmiyor mu uzaktan uzaktan düşünüyordum bende çekingendim :kedi:. Sonra dedim ne gerek var gider derim söyledim de önceden hiç konuşmamız muhabbetimiz bile yok gittim dedim :hooray: Ne olacak yani biraz cesur olun kızlar. Ama gerçekten onu sevdiğine eminsen yap hatta yapmazsan ayıp olur. Hadi rastgele :teytey:

Peki sen onu sevDigini açik açik soylediginde ONUN tepkisi noldu ??? bunu çok meraak ettim ?
diyelim ki soylemek ister , dusunur , içindende geçiir ama onu engelleyen baskalarinda baskasi degil dir .. NAPSIN ozaman cocuk yaa ? çook seviyorum :asigim: Ben

çekingenliği bi erkeğe yakıştıramam nedense,öyle erkekleri sevmem de .. itici gelir. ben isterim ki eş adayım :asigim: hangi ortamda olursak olalım,suskun durmasın..çokta geveze olmasın tabi..konuşsun,boş konuşmasın,muhabbetine doyum olmasın.. =) cesaretli ve kendine güvenen bir kişi çekingen olamaz zaten.
ama mesela bize geldiğinde komşularımızı ya da yakınlarımızı gördüğünde görmemezlikten gelip geçmesin.. yanlarına gidip hal hatırlarını sorsun.konuşsun. bizim sitemizin çardağı vardır bahçede.komşular yazın hep orda toplanır oturur. sitemizin damatları konuşkandır hep..mutlaka geçerken uğrayıp bi hal hatır sorarlar. hasta olan biri varsa ziyaretine giderler,eşimin komşusu tanıdığı vs deyip çekilmezler yani.. bende böyle insan ilişkilerine önem veren bi eş hayal ediyorum.. inş. aşkım öylesindir :Saruboceq:

X