Çekim yasasını nasil uyguluyorsunuz?

yasence

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2016
283
307
Kızlar Merhaba. Çekim yasası ve pozitif düşünceyle ilgiliyim. Fakat istediğin şeyleri hayatıma cekemiyorum. Sizin bununla ilgili yaşadığınız şeyler var mı? Belki birilerinin bu konu hakkında anlattiklari umut verici olur.

Nasıl çekim yapabilirim?

Son düzenleme:
Sürekli denedim. Imgeledim. Her gece uyku uyanıklık arasında deniyordum. Olmuş gibi sevinip şükür ediyordum. Ama bir türlü istediğim olmadı. Yapamıyorum herhalde anlamadım

Çekim yasası ne isek onu çekermiş bende devamlı kendime aşkım parayım falan diyorum

yasence başarabildiniz mi hiç?

Geçmişe baktığımda yapmışım. Şurda çalışırım dediğim bir yer vardı bi kaç kez dile getirmistim arkadaş ortamindayken. Hiç olur mu olmaz mı diye düşünmedim. Unuttum ben öyle dediğimi. Ordan is teklifi aldım hiç beklemediğim bir zamanda. Bundan bi kaç yıl önce. Benim illa olsun diye istediklerim olmuyor. Düşünceyi sıkmak oluyormuş bu. Herkes farkli soyluyo ama bence düşünüp unutmak lazım. Artik unutamiyorum

Tamamen inanarak ‘oldu’kabul ederek.Eğer içinizde azıcık dahi şüphe olursa “ya olmazsa” şeklinde o zaman ya ertelemiş olursunuz ya da istediğiniz şey hiç olmaz..
başarmanın yolu inanmaktan geçer.

İnanmanın yolu nereden geçer peki? Sanırım bu bir his. İnanmaya zorlasak da olmuyor

Bence olur diye düşünmek lazım ya da keşke olsa diye. Acaba olur mu denilmemeli. Ben hayal kurmaya inanmıyorum. Olursa şöyle yaparım böyle yaparım dediğim şeyler genelde olmadı. Saf bir anda içimden geçirdiğim şeyler oldu. Hatta çekimden bile haberim yokken merak ettiğim şeyler başıma geldi. Mesela bir şeyi çok merak ettim. Acaba nasıl olurdu diye aklıma geldi bi kaç kez. Sonra unuttum gerçekleşti.

Secret ya da benzeri kitaplarda genelde her gün istediğinizi düşünün, size geldiğine inanin. Günde şu kadar saniye düşünün, aklınıza gelince gülümseyin. Liste yapın uyumadan önce okuyun... diyorlar. Bu düşünceyi sıkmak, rahat bırakmak en iyisi olacağı varsa oluyor

İnanmanın yolu nereden geçer peki? Sanırım bu bir his. İnanmaya zorlasak da olmuyor
Bi boşlukta bağırdığımızda bile kendi sesimiz bize geri dönüyor..Evren her söylediğimizi bize geri veriyorsa ki veriyor buna göre inandığımız şeyi söylemek istediğimizi almamız için daha etkili ve hızlı yöntem olmuş oluyor..

Teşekkürle r

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…