Çekicilik Testi

C'ler çoğunluktaysa: Doğal ve sade… Her zaman doğal ve sadesiniz. Her zaman içinizden geldiği gibi davranmayı seviyorsunuz. Çoğu zaman lastik ayakkabıları yüksek topuklulara tercih ediyorsunuz. Fazla makyaj yapmayı gereksiz buluyor, çoğunlukla etekle değil pantolonla geziyorsunuz. Erkeklere karşı en güçlü silahınız tatlı gülümsemeniz ve içten gelen tavırlarınız. Ancak çoğu zaman ilk adımı onların atmasını bekliyorsunuz..

B'ler çoğunluktaysa: Her zaman ölçülüsünüz! Seksapelinizi ölçülü bir şekilde kullanmayı seviyor, her zaman kadınlığınızı ön plana çıkarmak istemiyorsunuz. Farklı durumlara göre farklı davranıyorsunuz. Sizi bir arkadaşınızın doğum günü partisinde tanıyanlar "son derece çekici" diye tanımlayabilirken, iş arkadaşlarınız "zarif", lise arkadaşlarınız ise "sade" diyor sizin için. Erkekleri etkilemeyi seviyor ancak ölçülü davranmaktan da asla vazgeçmiyorsunuz.

Diyor sonuçlar. :))

B'ler çoğunluktaysa: Her zaman ölçülüsünüz! Seksapelinizi ölçülü bir şekilde kullanmayı seviyor, her zaman kadınlığınızı ön plana çıkarmak istemiyorsunuz. Farklı durumlara göre farklı davranıyorsunuz. Sizi bir arkadaşınızın doğum günü partisinde tanıyanlar "son derece çekici" diye tanımlayabilirken, iş arkadaşlarınız "zarif", lise arkadaşlarınız ise "sade" diyor sizin için. Erkekleri etkilemeyi seviyor ancak ölçülü davranmaktan da asla vazgeçmiyorsunuz.

doğru söze ne denir? herşey yerinde ve zamanında güzeldir.aşkım yeter bana Şeniz

deniz kiyisindaki camlari yere kadar olan eve bayildim =)

c doğal ve sade her zaman doğal ve sadeyim içimden geldiği gibi davranırım.çoğu zaman düz ayakkabıları yüksek topuklulara tercih ederim.aşırı makyaj yapmayı gereksiz buluyorum:CüvCüv:çoğunlukla pantolon giymeyi tercih ediyorum.kadın erkek farketmez özellikle sevdiğim herkesi etkilememin birinci nedeni samimi olmam ve içten gelen güzel gülüşüm:smiley-cool:kaydirigubbakcemile3 ne kadar doğru bir test tamda beni anlatmış paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşıma.s.

a ve b eşit demek ki tam kıvamındayım :jeyyar: beni yeme de yanımda yat sengözlerimebaksanab

A'lar çoğunluktaysa: Marilyn Monroe dünyaya tekrar gelmiş! Seksi olmak ve erkekleri bir mıknatıs gibi çekmek için sadece içinizden geçtiği gibi davranmanız yetiyor. Yüksek topuklu ayakkabılar dolabınızın, kırmızı ruj ise makyaj çantanızın vazgeçilmezi. Cazibenizi kullanmayı ve bunun erkekler üzerindeki etkisini görmeyi çok seviyorsunuz. Kendinize olan güveniniz oldukça fazla. Vücudunuzu iyi tanıyor ve onu kullanmayı iyi biliyorsunuz.
fazla soze ne hacet.doru soze ne denır . ilahi ben

Her zaman ölçülüsünüz! Seksapelinizi ölçülü bir şekilde kullanmayı seviyor, her zaman kadınlığınızı ön plana çıkarmak istemiyorsunuz. Farklı durumlara göre farklı davranıyorsunuz. Sizi bir arkadaşınızın doğum günü partisinde tanıyanlar "son derece çekici" diye tanımlayabilirken, iş arkadaşlarınız "zarif", lise arkadaşlarınız ise "sade" diyor sizin için. Erkekleri etkilemeyi seviyor ancak ölçülü davranmaktan da asla vazgeçmiyorsunuz. :1closedeyes:

A'lar çoğunluktaysa: Marilyn Monroe dünyaya tekrar gelmiş! Seksi olmak ve erkekleri bir mıknatıs gibi çekmek için sadece içinizden geçtiği gibi davranmanız yetiyor. Yüksek topuklu ayakkabılar dolabınızın, kırmızı ruj ise makyaj çantanızın vazgeçilmezi. Cazibenizi kullanmayı ve bunun erkekler üzerindeki etkisini görmeyi çok seviyorsunuz. Kendinize olan güveniniz oldukça fazla. Vücudunuzu iyi tanıyor ve onu kullanmayı iyi biliyorsunuz.

Evet bu benim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…