Makyaj Ürünleri Cecile

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben rimeli,ruju,her tip göz kalemi,allığı,pudrası,parfümü,farlarıyla iyi bi cecile kullanıcısıyım.
Ha tavsiye istiyorsan kesinlikle teracota dedikleri en çok sim oranı olan farları öneririm ben sim yoksa bi farda kullanmam kesinlikle.
ürünlerinden memnunum ama dedikleri gibi göz kalemlerinde akma mevcut su ile temas durumunda
yanısıra parfümü makyaj malzemelerindeki kaliteden çok yoksun.

tavsiye üzerine cecile göz kalemlerinden aldım siyah ve tukuaz renk.arkası süngerli olanlardan.çok beğendim.gözlerimde sulanma yapmayan nadir kalemler statüsüne ulaştı.

Bende sadece pembe parfümünü kullandım. Evet çok hoş kokuyor ama kokusu pek kalıcı değil.

bnde pembe şişedeki parfümünden almıştım indirimdeydi o zaman metal kutu içinde makyaj paletiyle beraber 15tl ye almıştım kokusu çok güzel ama kalıcı deil bi arkadaşım çok beyennce ona vermiştim,ama bida o fiyata bulamadım:KK43:(zaten günlük kullanım için ideal çokda canım sıkılmadı yani.ama bikaç gündür farlarına takıldım istediğim renklerin olduu bi farı var teklilerden ama parfümün yanındaki o makyaj paletinin içindekiler gibi(yse yani renkleri fazla belli olmuosa ) parama yazık olcak die bi araştıriyim demiştim.....anladıım kadarıyla bütün markaların allık pudra fondoten far olsun hepsinde şu terracota dedikleri grup çok beyenilio:)))))

cecile' in birçok çeşit farından var bende. çok memnunum.

fırçalı toz allığı var, renk konusunda başarılı ama uygulaması bana biraz zor geliyor. klasik allıkları daha güzel.

glosslarını da beğeniyorum.

pembe deodorantını almıştım, kokusu çok güzel ama pek kalıcı gelmedi bana. parfümleri için de kalıcı değil diye duymuştum (ne kadar doğru bilemem)

pırıltılı toz farları (pigment) çok başarılı.

genel olarak benim beğendiğim ve severek kullandığım bir marka.

Cecile ile ilk tanışmam allığı ile oldu.:) Beğenerek kullanıyorum hala. Bir de Göz farlarından kullanıyorum. Onlar da çok güzel. diğer ürünlerini henüz denemedim ama memnunum aldığım ürünlerinden.

Cecile'in All Day Performance Eyeliner diye bir kalemini aldım ve tüm gün dayanıyo gerçektenkaydirigubbakcemile3 gözlerimde de bir rahatsızlık hissi yaratmadı
şimdilik kendinden simli siyah, ve yeşil renklerini aldım ( hatta promosyon yakaladım fırça seti de hediye geldi cecile densositososito ) ama ilerleyen zamanlarda farklı renklerini de alacam gibi görünüyokaydirigubbakcemile3

bende göz kalemini kullanıyorum kına rengi gibi bir yeşil, ve parlak çok beğeniyorum. vede kesinlikle kalıcı, akmıyor. bazıları aktığını söylemiş, sanırım başka çeşiti olnlar. benim kullandığımın birde sünger başlığı var dağıtmak için. fiyatı da indirimki ahaliyle 9 tl civarındaydı.tavsiye ederim. en sevdiğim göz kalemlerinden biri opuyorumnanaktan

ben de farlarını ve 2 tane göz kalemini kullanıorm..gayet memnunum ama değiştirmeyi düşünüorm açıkçası alsanaalsanasmile

bende iris parfümünü dolgunlaştırıcı rujunu palet far setini simli farını kullandım çok güzeller ama pudra ve pate kremi çok kötüydü:kahve:

All day long göz kalemleri bir harika. Ayrıca farlarını da kullanıyorum. Ben aldığım her Cecile'den memnun kaldım.

X