Makyaj Ürünleri Cecile

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende parfümünü kullanmıştım mavi olan güzel kokuyor birde farını rimelini pudrasını dudak parlatıcısını kullandım pudrası hariç kalanı güzeldi şakkıdı

Parfümünü kullandım...
Diva ve iris...Birde morunun deodorantını kullandım.
Ama en çok divayı beğendim çok tatlı ve kalıcı.
Birde rimelini kullandım.O da güzeldi...
Birde kırmızı bir rujj.Süper bi rengi var:)

canım benm bi aarkadaşım cecilede çalışıo bana hepsinin testerlarını getirmişti farları çok güzel toplanma yapmıo kalemleri de akmıo bulaşmıo..rujlarını ben inanılmaz beğeniorum çünkü çok güzel kokuo we benm istediğim ton sadece cecilede war ama ojeleri kötü.iki kat sürsen bile hemen çıkıo ojelerinden memnun kalmaıdm hiç

ben cecile'in göz kalemini kullandım, hemencik akıyor, hiç sevmedim...ablam parfumunu almıştı mavisi fena değildi.

ben kullanmadım hiç ama denemek istiyorum göz kalemleri nasıl peki
nisan. arkadaşımız göz kaleminin aktığını söylüyor merak ettim...

ruj ve kapaticisi benimde hosuma gitmisti genelde cok parlak isil isil sedefle renkler mevcut cecilde ama guzel aa maskarasini tavsiye etmem cabuk kuruyormus ve putur putur top siyah fircaya da kipriklerede birikiyormus bundan bilgin olsun iyi gunlerde kullan sakin kendini ihmal etmeyi unutma cicekler hergun nasil sulanirsa bizlerde hergun bakima muhtacizzz unutmayin kizlarrrr

ben bugün rujunu ve glossunu aldım.
rujunu hiç beğenmedim, sert yapısı, yumuşak rahat sürülen rujları seviyorum ben
sanmıyorum kullanacağımı
ama glossu güzel gibi, kalıcı mı bilmiyorum ama rengini ve dudakta duruşunu beğendim kaydirigubbakcemile5

ben göz kalemi ve glosslarını kullanıyorum.

göz kaleminden memnunum ama glossundan pek memnun değilim günlük kullanıyorum ve gün içinde sık sık tazelemek gerekiyor

tekli terracota farını almıştım kahve altın tonunda bayıldım biraz pahalı gelmişti ama degdi şimdi de krem farlarına sardım

bende göz kalemlerini kullandım siyah ve mor rengini morun rengi harika ama herkesinde dediği gibi hem akıo hemde açılmıo

cecile'in göz kalemlerinin renkleri gerçekten çok harika ama kalıcı değil malesef..
ben başka bi ürününü kullanmadım. parfümü için de aynı şey geçerliymiş.

kırmızı glossunun rengi çok güzel :lepi: ama kalıcı mı bilmiyorum, sürüp çıkardım hemen :lepi: ama renge bayıldım :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…