Makyaj Ürünleri Cecile

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende kullanıyorum tekli kutuda simli toz farlarını harika bişey
ark. allığını kullanıyodu ona da bayılıyodum

cecilenin bronz altın ışıltılı bi allıgını aldım süper bişi.. zaten bugday tenliyim bide günesten yandım bronzluk var biraz bu allıkta tam gitti dogrusu bronzlasan bronzlaşmayan tüm bugday tenlilere gidecek ve sırıtmicak bi renk tavsiye ederim..

allıklarının renkleri bana çok koyu geldi.hafif tonlar değil.rimeli güzel yazmış bir arkadaş alıp denemek lazım

bende kullanıyorum cecile

far aldım memnunum
ruj aldım memnunum
bi tek rimel basit gibi geldi (ama çift taraflı olanlardan değildi)

Bende parfümünü ve şu 7 li farları varya kahverengi ve pembelilalı renklerinden var parlak ve çok güzel ama yazın pek makyaj yapamıyorum o ayrı mesele yinede tavsiye ederim

Cecilin ürünleri güzel ama ben sadece 4 lü farını almıştım onu beğenmemiştim söylemeden geçmeyeyim dedim sanki rengi çıkmıyodu belli belirsizdi yani onu beğenmedim açıkçası ama 7 li farları harika

ben sadece parfümlerinden pembe olanı,sanırsam divaydı, onu denedim kokusu hoş gelmişti ve gayet kalıcıydı avon parfümlerine fln oranla.. iris olanını herkes begendigini söylüyor almayı düşünüyorum ama umarım bogucu bi koku deildir??

ben sürme şeklinde kalemini kullanıyorum çok güzel hiç akmıyoo sabah sür akşama kadar aynı
suyla çıkmıyo zaten jelle felan hemn çıkıyoo çok rahat kullanmasıı

ben sürme şeklinde kalemini kullanıyorum çok güzel hiç akmıyoo sabah sür akşama kadar aynı
suyla çıkmıyo zaten jelle felan hemn çıkıyoo çok rahat kullanmasıı

ciddimisin yaa , tam olarak adı ne bu kalemin bende akmayan bi kalem bulmak istiyorum artık a.s.

Bende de simli allığı, simli göz farı, mor, pembe parfümünü ve kavunlu lipsi var ben gayet memnunum ilk çıktığında fiyaı baya uygundu piyasa tanıdıkça yükselmeye başlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…