Makyaj Ürünleri Cecile

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
517
1
38
kızlar ben ilk defa allık aldım cecilenin gayette hos bayıldım dogrusu ama diğer ürünlerini denemedim deneyen var mı?? yorumlarınız nasıl??
(konu tekrarıysa özür:asigim:)

ben bir ara ruju ,allığı,pudrası ve rimelini kullanmıştım süperdi.Ama makyaj çantamı çaldırınca hepsi gitmişti :KK43:
şuan loreal kullanıom o da güzel

kızlar ben ilk defa allık aldım cecilenin gayette hos bayıldım dogrusu ama diğer ürünlerini denemedim deneyen var mı?? yorumlarınız nasıl??
(konu tekrarıysa özür:asigim:)

tatlım ben ilk çıktığında denemek için almıştım çok beğendim. tüm ürünlerini rimel hariç tavsiye ederim.hepsini kullandım. kapatıcısı var böyle kalem gibi ucununda süngeri var süper,3D effect glossları süper bitince gidip hemen alıyorum. kalıcı ve dolgun gösteriyor. farları 4 lü setler hariç güzel. simleri ve kalıcılı güzel. aplikatörleri bile güzel.kalemler güzel,allıklarıda çok hoş mutlaka alırım yanıma vazgeçemediğim allıklardan. hele kş bi kımızı ruju var üper. bide 3 D glosslarından kırmızısı süperrr. far paletleri varya böle bi dolu renk var onların da hepsi var simli gayet güzel. öle abartı sim yok. ayyyy yeter dimi:sm_cool:Şeniz valla ben daha pahalı da ucuzda her markayı alıırm. bence cecile parasına göre çok kaliteli

ben akmayan göz kalemini aldım iyiydi ama kalem asansörlü desen değil açacakla açmak istesen plastik gibi açılmıyor ben de geri götürdüm normal kalemle değiştirdim ama çok fena akıyor normal göz kalemi de :KK43:
parfümünü aldım pembe renklisini kokusu amor amor'un aynısı ama hiç kalıcı değil fiyatı uygun ama aldığıma pişman oldum.
diğer ürünlerini denemedim denemeyi de düşünmüyorum açıkçası.. ağzım yandı artık cecile'den uzak dururum.

ben akmayan göz kalemini aldım iyiydi ama kalem asansörlü desen değil açacakla açmak istesen plastik gibi açılmıyor ben de geri götürdüm normal kalemle değiştirdim ama çok fena akıyor normal göz kalemi de :KK43:
parfümünü aldım pembe renklisini kokusu amor amor'un aynısı ama hiç kalıcı değil fiyatı uygun ama aldığıma pişman oldum.
diğer ürünlerini denemedim denemeyi de düşünmüyorum açıkçası.. ağzım yandı artık cecile'den uzak dururum.

tatlım kalemi bende de öle yaptı bende buzdolabında bekletiyorum çok kolay açılıyor.a.s.

ben parlatıcısını almıştım bikere hatta bir tarafı ruj bir tarafı parlatıcıydı.
dudağımı böyle soydu gibi nasıl anlatıyım bilmiyorum fisfisfis
2 3 kere denedim hepsinde de dudağımı kötü yaptı attım çöpe :1no2:

bende ınternetten kapatıcısının baya ıyı oldugu yonunde yorumları okuyunca gıttım aldım..hıc memnun kalmadım ..kullandıgım en kotu kapatıcı...

cecile'in göz kalemini, parfumunu kullanıyorum uzun zamandır. kaliteliler. fiyatları da uygun. yakın bir zamanda köpük fondötenini aldım. onu da tavsiye ediyorum. yüzde herhangi bir kalıntı kalmıyor. krem gibi dagılıyor. yerimseniben

ben bir müddet göz altı kapatıcısını kullandım.fakat kokusu yapışkan gibi.çok tuhaf kokuyor.şuanda carminanın kapatıcısını kullanıyorum,memnunum

arkadaşım cecile makyaj uzmanı bir numara ürünler kesinlikle tavsiye ederim farları ıslak kuru kullanılıyo süper kalıcı

cecile terracota farı çok beğendim şu simli olanını. 3d effect denedim beğenmedim. bi de vücut simini aldım o da güzel. cecile kapatıcı kullanan varsa bana nasıl olduğunu söyleyebilir mi. bi forumda okudum herkes çok memnun ama burda bikaç arkadaş beğenmemiş. başka beğenmeyen var mı acaba cecile kapatıcıyı

bende yedili farlarını kullanıyorum renkleriçok güzel ve çok kalıcı tavsiye ederim.ışıl ışıl

X