Makyaj Ürünleri "Cecile ileTanıştım"

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

MiStiK

Yeditepeli Şehrin Kadını.
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
774
1
36
cecle.jpg

Bazen yenilik yapar ya insan saçlarında , tarzında
bende kozmetik markamda değişiklik yaptım. Hiç keşf etmediğim ürünleri keşif dünyasına çıktım.

1000343.jpg

Cecile Loose Powder

ılk kez renkli pudra kullanmaya başladım .Güzel bir pudra özellikle fondoten üzerine uygulandığında pürüzsüz ve ipeksi görünüyor. Çok açık tenliyim 01 nosunu kullandığımda hafif bir bronzluk sağlamış oluyorum.Pudra kutusunda küçük satenli pudra ponponu olmasıda hem şık hemde pratik.

1000345.jpg

Cecile Blusher Balls
Farklı bir marka kullanıyordum top allığımı bir değişiklik yapmak isteyincede Cecili i keşfettim.Resimdeki 01 no fuşya ve bordo toplardan oluşuyor.ıçinde simleri yok ama oldukça güzel görünüyor devamlı top allık kullanmama rağmen ilk kez allığımın markası bu ürünle soruldu.Kullandığınız allık rengine göre istediğinizi seçebilirsiniz tonlar mevcut.
Beni çeken şeylerden birtaneside allık kutusunun tasarımı oldu. Diğer kutularda olduğu gibi toplar toz haline kolay kolay gelemez ve üstte ayrı açılan bir kapağın içinden mini bir allık fırçası çıkıyor ayrıca bir fırça taşımaya gerek yok..

1000346p.jpg

Cecile 3D Effect Lips

Sürüldüğü anda dudakları dolgunlaştırır. Dudak çizgisini yeniden şekillendirerek, dış hatlarını belirginleştirir.
ıçeriğindeki B3 vitamini sayesinde kan dolaşımını artırarak dolgunlaşmayı hızlandırır.
12 saat boyunca çok daha dolgun, yumuşak ve seksi bir görünüm sağlar.
Islak ve parlak görünümüyle etkileyici ve baştan çıkarıcı dudaklar yaratır.
Bendeki no 01 abartılı olmayan ama belirgin hoş bir ton aşağıda saydığım özellikler maxi lips içinde geçerli...
_Hem çok parlak görünüyor hemde yapışmıyor,
_Kokulu ruj sevenlerin büyük ihtimal yalamak isteyecekleri kadar tatlı bir kokusu var.
_Fırçalı , sünger yapısından rahatsız olanlar için ideal.
_ıçinde kristal gibi ışıldayan sim parçacıkları var.
_Sürdüğünüz anda dudakları gerçekten dolgun gösteriyor.
_ılk sürerken kıvamı koyu gibi gelsede akmasını ve dağılmasını önlüyor bu koyuluk.

Cecile Maxi Lips
Bendeki 03 no , ve şimdiye kadar denediğim lip glosslar içinde en çok sevdiklerim arasına girdi.Ürünün bir kaç aylık kullanımdan sonra ciddi bir dolgunluk sağladığı belirtilmiş ben yeni aldım ve düzenli kullanamıyorum ancak sürdüğüm zaman.
_Hem çok parlak görünüyor hemde yapışmıyor,
_Kokulu ruj sevenlerin büyük ihtimal yalamak isteyecekleri kadar tatlı bir kokusu var.
_Fırçalı , sünger yapısından rahatsız olanlar için ideal.
_ıçinde kristal gibi ışıldayan sim parçacıkları var.
_Sürdüğünüz anda dudakları gerçekten dolgun gösteriyor.
_ılk sürerken kıvamı koyu gibi gelsede akmasını ve dağılmasını önlüyor bu koyuluk.
Markanın açıklamasıysa ;

Bir ay düzenli kullanıldığında dudaklarda %40 dolgunluk sağlar. Nemlendirirken, özel formülü sayesinde dudakları yeniden yapılandırır. Dudakların ana hatlarını belirginleştir ve seksi bir görünüm sağlar. Yüksek derecede parlatma özelliğine sahiptir.
Cecile Maxi Lips Klinik Test Sonuçları:
22 ve 40 yaş arası sağlıklı dudakları olan 10 kadına 29 gün boyunca günde 3 defa Maxi Lips sürüldüğünde ortaya çıkan klinik testlerin sonuçları:
•Dudak hacminde % 40 artış
•Dudak neminde % 60 gelişme
•Dudak görüntüsünde %100 şişme
•Dudak yumuşaklığında %70 artış

dudakclipimage002.jpg

Son düzenleme:
top allıklara bayıldım zemuszemus
ben ki hiç allık kullanmamış bir insanım(kendime yakıştıramıyorum çünkü) ben bile onları gördükten sonra almayı düşünebilirim :hulya: allık bu kadar mı şeker olur ya :roflol:
lip glosslar da çok hoş
fiyatları nasıl peki bunların?

Canım gerçekten ilk başta görüntüsüyle bile insanı cezb ediyor senin için bir resim daha koyacağım o daha net benim allığım hariç 3 ton daha var ve onlarda altın ışıltısı varmış, ancak allık kullanmaktan çok hoşlanmıyorsan no-01 den daha açık renkleri tercih et derim :) Fiyatı 23- 25 tl arası değişiyor sanırım.Ama top allık çok uzun bir süre gidiyor yani o fiyata kesinlikle değer aylarca kullanabilirsin hatta senelerce kullananlar bile var..

blusherballs2.jpg

Lip gloss unda yakından çektiğim resmini paylaşacağım hemde fikir sahibi olmuş olursun onunda fiyatını yazayım..

1000351o.jpg

Bu benim çektiğim resim özellikle beyaz zemin üzerine denedim ki rengi anlaşılsın maxi lips 03 numara..Ayrıca çok güzel 2 farklı renk tonuda var ancak onları denemedim..

Fiyatı; 16-17 TL arası değişiyor, 3D effect biraz daha uygun fiyata ama ikiside güzel.

Canım gerçekten ilk başta görüntüsüyle bile insanı cezb ediyor senin için bir resim daha koyacağım o daha net benim allığım hariç 3 ton daha var ve onlarda altın ışıltısı varmış, ancak allık kullanmaktan çok hoşlanmıyorsan no-01 den daha açık renkleri tercih et derim :) Fiyatı 23- 25 tl arası değişiyor sanırım.Ama top allık çok uzun bir süre gidiyor yani o fiyata kesinlikle değer aylarca kullanabilirsin hatta senelerce kullananlar bile var..

blusherballs2.jpg

Lip gloss unda yakından çektiğim resmini paylaşacağım hemde fikir sahibi olmuş olursun onunda fiyatını yazayım..
çok hoşlar yaa :kedi:
bu ay dağil ama ocak-şubat gibi alabilirim bunu sanırım
zaten normalde makyaj yaptığım zaman sacede ruj-göz kalemi-rimel kullanıyorum
özel günlerde de allık kullanabilirim
aslında bende doğal allık oluyor bazen kızarıyor yanaklarım kaydirigubbakcemile3
:roflol:
1000351o.jpg

Bu benim çektiğim resim özellikle beyaz zemin üzerine denedim ki rengi anlaşılsın maxi lips 03 numara..Ayrıca çok güzel 2 farklı renk tonuda var ancak onları denemedim..

Fiyatı; 16-17 TL arası değişiyor, 3D effect biraz daha uygun fiyata ama ikiside güzel.

bundan en yakın zamanda alacağım
yardımcı olduğun için çok sağol tatlım opuyorumnanaktan a.s. Şeniz

Doğal allık olması çok hoş bir özellik aslında ama dediğin gibi özel günlerde filan dahada farklı olmak istiyor insan.

Bu arda rica ederim , deneyip memnun kaldığım ürünleri paylaşmak ve anlatmak benim için bir zevk..

kırmızı rujunu kullanmıstım memnun kalmıştım ürünleri kaliteli

ben gözüme kalem çekmeyi çok severim ama ne yazık ki her kalem dayanmaz. cecile'i üniversitedeki ev arkadaşım kullanıyordu, favori markasıydı diyebilirim yani, onun tavsiyesiyle kalemini almıştım dağılmıyor kolay kolay. mesela en son alex avien in kalemini aldım 10 dk sonra kenarlardan silmeye başlıyorum :KK43:
bi iki de farı var cecile in gayet memnunum...

Arkadaşlar deneyip memnun kaldığım ve tanıttığım bir marka hakkında sizinde olumlu ve bilgilendirici yorumlarınız çok hoşuma gitti,çok teşekkür ederim yorumlarınız için...alkisalkisalkis

canım güle güle kullan ürünlerini,bizimle çok güzel paylaşmşsın her bir detayıa.s.

daha önce allıgını kullanmıstım cok memnundum 02 numara (20-23tl):

Blush_On_Natural_en_ucuz____blush_on_natural___651.jpg

birde far paletini kullanıyorum acayip pigmentli cok kalıcı ışıltılı:
(bu ürünün yeşil tonlarındaki paleti)(23-30tl arası)

Cecile-FAR-PALETI-7-li__17218660_0.jpg

bence ürünleri güzel yerimseniben

çok güzel bir paylaşım olmuş canım ben de göz kalemini merak ediyorum ve şu lipglosslardan alabilirimopuyorumnanaktan

canım güle güle kullan ürünlerini,bizimle çok güzel paylaşmşsın her bir detayıa.s.

Canım çok teşekkür ederim yorumun için...

Akitra Resmini koyduğun allık çok güzel görünüyor,farlardada gerçek bir ışıltı var gibi denemedim ama kendini belli ediyor bir paletin içerisinde 7 ton olmasıda çok hoş..Resimler için teşekkür ederim.. :)

youthanasia7

Beğenmene çok sevindim, hazırlamak için çok uğraşmıştım ama değmiş yorumlarınız çok mutlu etti beni..
Bende günlük yaşantımda gözkalemi kullanan biriyim ama şuan kullandığım kalemim bayağı akıyor. Likit eyelineride çok seviyorum fakat kullandığım marka hafif bir alerji yapmıştı.Cecile 'in gözkalemleri hakkında bayağı olumlu şeyler duydum fırsatım olursa onlarıda deneyip yorumlarımı yazarım..

Lipgloss lardan 3D effect olanını dün sürdüm dolgunlaştırıcı diğer glosslarlarda olduğu gibi karıncalanma yaptı ve dudaklarımı bayağı bir dolgun gösterdi.. opuyorumnanaktan

Canım çok teşekkür ederim yorumun için...

Akitra Resmini koyduğun allık çok güzel görünüyor,farlardada gerçek bir ışıltı var gibi denemedim ama kendini belli ediyor bir paletin içerisinde 7 ton olmasıda çok hoş..Resimler için teşekkür ederim.. :)

youthanasia7

Beğenmene çok sevindim, hazırlamak için çok uğraşmıştım ama değmiş yorumlarınız çok mutlu etti beni..
Bende günlük yaşantımda gözkalemi kullanan biriyim ama şuan kullandığım kalemim bayağı akıyor. Likit eyelineride çok seviyorum fakat kullandığım marka hafif bir alerji yapmıştı.Cecile 'in gözkalemleri hakkında bayağı olumlu şeyler duydum fırsatım olursa onlarıda deneyip yorumlarımı yazarım..

Lipgloss lardan 3D effect olanını dün sürdüm dolgunlaştırıcı diğer glosslarlarda olduğu gibi karıncalanma yaptı ve dudaklarımı bayağı bir dolgun gösterdi.. opuyorumnanaktan
benim dudaklarım hiç dolgun değil çok ince
o zaman 3d effect alsam daha iyi :eek:
bir de far paletinin farklı renkleri vardır mutlaka bulursam alacağım
tabi fiyatı da buralarda uygun olursa kaydirigubbakcemile3

X