Çatlatma inesi ovitelle 1. Hafta

Melisa_04

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2024
152
15
19
Slm kızlar ine oldum ilk günden beli kasıklarımda ağri var ve belimde ağrı var son 3 gündür sık sık hafif mide bulantıları yasıyorum ve 2 gün aniden gelen şidetli kasık ağrılarım oldu öyle 2 dk gilan sürerdi sonra geçerdi şimdi kasıklarımda batma tarzı ağrı var vajinal bölge kuru bide karnım sişti göğüslerimde yumuşaklık var ve dolgunluk hissi var alt karın bölgesinde sancılanma var adet olucakmışım gibi hissediyorum bu yaşandıklarım gebelik belirtileri olabilirmi

Slm kızlar ine oldum ilk günden beli kasıklarımda ağri var ve belimde ağrı var son 3 gündür sık sık hafif mide bulantıları yasıyorum ve 2 gün aniden gelen şidetli kasık ağrılarım oldu öyle 2 dk gilan sürerdi sonra geçerdi şimdi kasıklarımda batma tarzı ağrı var vajinal bölge kuru bide karnım sişti göğüslerimde yumuşaklık var ve dolgunluk hissi var alt karın bölgesinde sancılanma var adet olucakmışım gibi hissediyorum bu yaşandıklarım gebelik belirtileri olabilirmi
Yasıyan biri yokmu yada bilen lütfen yardım edin

Merhaba ben başlık açmıştım aslında Ekim ayında çatlatma iğnesi olanlar diye her kes tecrübelerini paylaşsın diye profilimden bakabilirsiniz
Bahsettiğiniz belirtiler iğne ile ilgili olabilir çünkü bir hafta çok erken gebelik belirtisi olamaz ben geçen ay aynı belirtileri yaşadım gebelik yoktu bu ay tekrar ovitrelle yaptım bakalım artık

X