Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinin 8. Günü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Insolsun

Neyse Ki Yarın Var Umutların En Sevdiği Gün ☘️🕊️
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2020
986
1.124
31
Biliyorum çok erken test yaptım ama çatlatma iğnesinin 6. Ve 7. Günü hafif silik çizgi vardı 8. Günü negatif çıktı test not al şartlarda iğneden dolayı pozitif çıkması gerekmezmiydi? Böyle olup sonradan pozitife döner mi acaba

canım iğnenin etkisi geçmeye başlamıştr sabırlı ol 14. günden sonra yap. Benim 10.gün pozitif 12.gün negatif 14.gün tekrar pozitifti. İnşallah alırsın hayırlı haberi tez vakitte

Benim 8. Güne kadar pozirif çıkıyodu. Gebelik olursa 12. Günden sonra çıkar testte belki. Ama 14. Gün kesin çıkar.
Çok teşekkür ederim iğnenin etkisi geçti demekki o yüzden mi negatif daha da silikleşip sonradan pdaha belirgin olmaz mı gebelik varsa şayet

canım iğnenin etkisi geçmeye başlamıştr sabırlı ol 14. günden sonra yap. Benim 10.gün pozitif 12.gün negatif 14.gün tekrar pozitifti. İnşallah alırsın hayırlı haberi tez vakitte
Ayy inşallah öyle olur benim 🙏çok erken etkisi geçmiş o zaman bende Bi de ben son testi çok su içtim gün içinde yaptım o yüzden belki de.. Allah sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsini inşallah

Biliyorum çok erken test yaptım ama çatlatma iğnesinin 6. Ve 7. Günü hafif silik çizgi vardı 8. Günü negatif çıktı test not al şartlarda iğneden dolayı pozitif çıkması gerekmezmiydi? Böyle olup sonradan pozitife döner mi acaba
Canım benimde 9. Güne kadar pozitif çıktı iğneden sonra 10.gün negatif çıktı sonra 12.günden sonra tekrar silik şekilde çıkmaya başladı 13.gün değerim 37 idi

Canım benimde 9. Güne kadar pozitif çıktı iğneden sonra 10.gün negatif çıktı sonra 12.günden sonra tekrar silik şekilde çıkmaya başladı 13.gün değerim 37 idicrvabın için sapoş
Cevabın için sağol canım 😘bende tereddüt ettim yok heralde olmadı diyorum iğne etkisi bile 8 günde geçmiş diye.. Değerin yükseldi mi peki nasıl şuan

Ayy inşallah öyle olur benim 🙏çok erken etkisi geçmiş o zaman bende Bi de ben son testi çok su içtim gün içinde yaptım o yüzden belki de.. Allah sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsini inşallah
inşallah canım çok sağol ♥️

Benim 8. Güne kadar pozirif çıkıyodu. Gebelik olursa 12. Günden sonra çıkar testte belki. Ama 14. Gün kesin çıkar.
Yaaa merveee sen hamile misinn yeni gördüm nezaman transfer oldu ben kaçırmışım çok mutlu oldum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🌸🤲🤲🤲🥰🥰🥰😍

Merhaba normal kaset test mi yapmıstınız erken gebelik testi mi yoksa

Yaa buna dahada çok sevindim canım benim tebrik ederim 😇😇🌸ekstra bişey yaptın mı ovulasyon testi kür takviye vs
Canım ben net yumurtluyorum ağrıdan kıvranarak zaten. Ovulasyon testi ile de bundan emin olmustum aylarca çok önce. Bu ay bana ekstra bir büyüme hormonu verdiler tedaviye önden bir takviye olarak. Bir hafta kala onu kullandım sadece ama ilgisi olduğunu sanmıyorum çünkü tahminime göre döllenme bir hafta önceydi.

X