Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinin 3.günü?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erdembaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2019
184
101
31
Kızlar merhabar
Femara+ ovitrelle kullandım solda tek yumurtam oluştu 21 mm çatlatma iğnesi oldum bugün 3. Günüm sol kasıgımda aşırı ağrı var belimde vuruyor ara ara sizce yumurtam çatlamadı mı?

Kızlar merhabar
Femara+ ovitrelle kullandım solda tek yumurtam oluştu 21 mm çatlatma iğnesi oldum bugün 3. Günüm sol kasıgımda aşırı ağrı var belimde vuruyor ara ara sizce yumurtam çatlamadı mı?
Çatlamıştır canm ağrı baya oluyormuş bende bugün yarın adet olurum bu ay femara ya başlayacağım bende inşallah tutar senin de pco mu var

Hemde nasıl pco var ilaçsız adet zor oluyorum o derece. Senin durumlar nasıl arkadasım?
Benm adetlerim iyi şükür 36 37 günlerde oluyorum hep 3 düşük yaptım ben 1 yıldır da olmadı dr bu ay femara başlayalım dedi bugün olurum adet ağrım var çünkü

Slm kızlar aranıza yeni katıldım..bir iki hafta önce klomen kullandım sonrasında çatlatma iğnesi vurundum 21 inde 22,23,25 ilişki verdi doktor şuan iğnemin 3. Günü ve kasıklarımda ağrı var sağ dan soldan bunu nasıl yorumlayabiliriz...olucakmı çok merak ediyorum bekleyemiyrum🙈

Kızlar merhabar
Bence olmuştur benimde öyle olduğunda iki yumurtam çatladınığı söyledi ama ben ikinci kez çatlatma iğnesi vuruldum hiç ağrım olmadı acaba çatlamadı mı diye düşünüyorum 🙄

X