Çatlatma iğnesinin 16.gunu

Hayir doktor ol bise istemedi ben talep etsem cekerlermi acaba
Pek bilgim yok ama birsürü tedaviye para harcayacağnza onu çekmenizi tavsiye ederim verdikleri sıvı sayesinde rahim ağzı tüpler temizleniyor görülmeyen hafif tıkanıklar iltihap vs ne varsa arınıyor çok tanıdığım arkadaşlarım rahim filmi sonrası gebe kaldılar koruyuculuğu 2.4.6 ay sürüyor die biliyorum 2.4.6 ay arasında gebe kalabilme ihtimali yükseliyor

Şuan hamileyim kuzum ama ben sanırım. Yarın hastaneye gidicem. Ovitrelle den 17.gun kanamam olmuştu 2 gün. Sonra da doktora gittim adet olmuşsun rahim filmi istiom demişti. Başka doktora gittim. Kan tahlili yaptı 1.20 çıktı 10 gün sonra tekrar kan verdim 0.100 çıktı. Bugünde beklenen adetim 2 gün gecikince erken gebelik testi yaptım. Net çizgiden sonra 2 3 saniye sonra diğeri de belirdi
Ovitrelle dan sonra mi gebe kaldınız

Hiçte zararlı değil. Sürekli içmek zararlı elbetteki. 7 gün içip birakcan
Merhaba soğan kürünü nasıl yaptınız acaba ayrıntılı bilgi verir misiniz? Doktor bana da klomen+ovitrella verdi ve soğan suyu önerdi ama ben 15 gün içtim şuan iğneden sonra 16. Günüm ağrım var 4 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif kan vermeye korkuyorum sizin aşamalar nasıl oldu acaba?

X