Çatlatma iğnesinin 16.gunu

yelizada123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
47
5
30
Kizlar merhaba..
Çatlatma iğnesini 5 Mayıs'ta vuruldum 3 gün sonra doktora gittiğimde lekenme var diye yumurta çatlamış dedi.. ve o günü saymadan 11 gün sonra kan testi yaptırdı doktor 2.32 çıktı.. 2 gün sonra tekrarladım yani 13.gunumde..0.820 çıktı. Henüz doktora çıkmadım.. bugün 16.gunumdeydim adet falan olmadım... Başına böyle bi durum gelipte hamile kalan varmı..

Oldum 40.gununde oldum ben daha önceki ignemde 17.gunde oldum birisinden 24. Gununde igne sonrasi

İlk deneme benim. Umudum da yok ama Rabbimden de umut kesilmez.. Kasım 17de bebeğimi 5 aylık kalbi durmasıyla kaybettim. Kürtaj oldum. O zmaandan beri yumurtaliklarim catlamiyo 2 kez klomen kullandım. Yine olmadı. 3.kez klomen kullandım sonrada ovitrelle.. ama tutmadı sanirim.😔😔😔😔

Uzulme rabbim doğru zamanda nasip etsin bende 2aylik dusuk yaptim 4yil önce bidahada hamile kalamiyorum adetlerim duzensizlesti ogunden beri

Malesef canım 0.100 çıktı. Olmadı az öncede kahverengi lekelenme gördüm. Sanırım adet olucam. Üzücü oldu hayal kırıklığına uğradım.

Hayır canım cektirmedim. Doktor değiştirdim 1 yıldan ve uzun süre hamile kalamayan anne adayları için istiyoruz rahim filmini dedi.

Hayır canım cektirmedim. Doktor değiştirdim 1 yıldan ve uzun süre hamile kalamayan anne adayları için istiyoruz rahim filmini dedi.
Anladım canım hayırlısı olsun diğer arkadaş için merak ettim ben düşük vs oldumu kanallarda yapışıklık olabiliyor o yüzden merak ettim çektirmenizi öneririm en azından içiniz rahatlıyor

Anladım canım hayırlısı olsun diğer arkadaş için merak ettim ben düşük vs oldumu kanallarda yapışıklık olabiliyor o yüzden merak ettim çektirmenizi öneririm en azından içiniz rahatlıyor
Şuan hamileyim kuzum ama ben sanırım. Yarın hastaneye gidicem. Ovitrelle den 17.gun kanamam olmuştu 2 gün. Sonra da doktora gittim adet olmuşsun rahim filmi istiom demişti. Başka doktora gittim. Kan tahlili yaptı 1.20 çıktı 10 gün sonra tekrar kan verdim 0.100 çıktı. Bugünde beklenen adetim 2 gün gecikince erken gebelik testi yaptım. Net çizgiden sonra 2 3 saniye sonra diğeri de belirdi

Sonuç bu

Eklentiler

• IMG-20230622-WA0069.jpeg
    IMG-20230622-WA0069.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 226
X