Çatlatma ignesinin 16.günü

bayanflowers

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2022
38
-5
Arkadaşlar merhaba.Ben bundan 6 sene önce bi evlilik yasadim ve ilk geceden hamile kaldim.Daha sonra kan uyusmazligi nedeniyle karnimda öldü ve kurtaj olmak zorunda kaldim.20 yasindaydim ve istemedigim biriyle evlendirilmistim.Daha sonra bosandim ve bir bucuk yil once yeni bir evlilik yaptim.Hic korunmadigimiz halde gebelik olmadi.Klomenden sonra 9 eylulde catlatma ignesi yapildi.Bugün 16.gun oluyor.Gogus uclarimda muthis bir agri dokunamiyorum bile.Bugune kdar her turluk testi yaptilar ne bende nede esimde hicbir kusur yok.Gecen ayda hsg cektirdim.sizler neler soylersiniz bana akla ihtiyacim var.

İçinizi ferah tutun, Rabbimizin hepimiz için düşündüğü birşey vardır. O yüzden bu ay olmadıysa da öğreneceksiniz er ya da geç. Ama ya varsa bebek bence test yapın.

İçinizi ferah tutun, Rabbimizin hepimiz için düşündüğü birşey vardır. O yüzden bu ay olmadıysa da öğreneceksiniz er ya da geç. Ama ya varsa bebek bence test yapın.
İyi dilekleriniz icin cok ama cok tesekkur ederim.Bu sozler icimi cok ferahlatiyor.Elbette rabbimin var bir bildigi fakat her ay husranlik yasamaktan dolayi artk icimden bile gelmiyor desem

İyi dilekleriniz icin cok ama cok tesekkur ederim.Bu sozler icimi cok ferahlatiyor.Elbette rabbimin var bir bildigi fakat her ay husranlik yasamaktan dolayi artk icimden bile gelmiyor desem
Hİslerinizi ben ve buradaki bir çok kadın çok iyi anlıyor emin olun, yalnız değilsiniz. İnşallah bebeğiniz sizinledir ve sağlıkla kucağınıza alırsınız hayırlısıyla

Bayadır bi krem kıvamında beyaz akıntim vardı ve az önce çamur gibi bisey basladi umarim yine kirmiziya cevirmez

Arkadaslar dun gece baslayan bi lekelenmem var normalde bugun benim normal adet olmam gereken gundu fakat olmadim.Dun aksamdan beri khve pembe arasi bi iki damla kadar leke oldu ara ara oluyor sanirim.Gogus uclarim simsiyah ve dokunamiyorum anlamadim bu neyin nesi

Bir iki gün daha takip et yani bebişin belirtisi gibi ama öyle olmasını istediğimizden de olabilir. Bilemedim Yanlış bişey söyleyip umutlandırmak istemiyorum, adet başlangıcı da olabilir...

Bir iki gün daha takip et yani bebişin belirtisi gibi ama öyle olmasını istediğimizden de olabilir. Bilemedim Yanlış bişey söyleyip umutlandırmak istemiyorum, adet başlangıcı da olabilir...
Oyle degl mi bende o seklde dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…