Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesinden sonra beta hcg ve belirtileri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Çatlatma iğnesi beta hcg

• Çatlatma iğnesi

OY: 10 66,7%
  • Beta hcg

OY: 5 33,3%

• Ankete Katılan
    15
Merhaba
Kürtaj oldum
Parsiyel mol çıktı bebeğimin kalbini duymuştum ama tutunamadı

Canım üzerinden baya geçmiş ama inşallah mesajımı görürsün bende iğnenin üzerinden 8 gün geçti kan testi yaptırdım 7.4 çıktı iki gün sonra bir daha yaptım 3.5 e düşmüş çok üzülmüştüm ama şimdi senin yazdığını okuyunca ümitlendim

Bn iğnenin 13. Günü öğrendim hiç ama hiç belirti olmadı ve 3. Çatlatma iğnemdi. Meğer önce ki aylarda psikolojik karın kasık bel ağrısı yaşıyomşm

Benimde çatlama iğnesinin 11. Günü sanırım 18 inde oldum bugün 29 ekim artık kasıklarımda ara ara ağrı oluyo ve koku hassasiyeti ve göğüs ucu hassasiyetim var kanda baktırsam çıkarmı doktor adet olursan veya olmazsan gel dedi

Merhaba sizin idrar testinde cikmismiydi

Merhaba sizin idrar testinde c

Merhaba idrar testi yaptinizmi sonucunuz ne oldu acaba

Kardeşim mesajın üstünden uzun Zaman geçmiş inşallah IrDA'sında bana da umut olursun benim çatlamaysa iğnemin 9.günü 7.07 çıktı bugün 11.gün 3.60 çıktı yani düşmüş yükselir mi kardeşim benim de ne olur görürsen yaz

Ama ben baktığım zaman herkesin 13-12-0.2 olarak çıkmış ben beş gün. Önce yaptırdım 62.5 olarak çıktı bu kadar çok yüksek çıkması normal mi

Benimde 7. Gün 13. 35 cıktı 10.gün. 2. 75 sizin yükseldi mi

Bn iğnenin 13. Günü öğrendim hiç ama hiç belirti olmadı ve 3. Çatlatma iğnemdi. Meğer önce ki aylarda psikolojik karın kasık bel ağrısı yaşıyomşm

Merhaba maşallah bişey soracaktım çatlatma iğnesi olduğunuz günden mi yoksa ertesi günden itibaren mi saydınız?
Ben iğne vurulduğum günden itibaren sayıyorum ama şu 36 saat sonra mevzusundan dolayı acaba ertesi günden itibaren mi saymak gerek?

bende 11 gün sonra iğneyi vurdurdğm günü saymadım sikik çıktı ipne etkisi olabilir mi

Maşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin canım
Benimde adetime 4 gun kala kan testi yaptim beta1.0 değerim çıktı
Senin gibi b3nde çok sınırsızım kaç tane test yaptım sanırım iğnenin etkisi 2 çizgi çıktı net bir şekilde erken gebelik testi aldım onlarda da cıktı ama yükselir mi 5 ine kadar bilmiyorum adet tarihim 08.05.21 4.günü klomen kullandım 20 sinde ovitrelle ignesi vuruldum.
Acaip iştahım açıldı,biber turşusu yemeyen ben sabah akşam yemege başladım sık idrara çıkma kasik agrilarim acaip şekilde karnım büyüdü yemek yemelere doyamama ağzımda demir tadı ama ki 4 gun önce kan testi yapmam beni yıktı açıkçası çok üzüldüm çok heveslenmiştik hiç benim gibi olupta yükselen oldumu değeri cevap yazarsanız sevinirim...

Merhaba arkadaşlar 2 senelik evliyim çatlatma iğnesi den 1 hafta sonra test yaptım 14.9 çıktı yani pozitif 2 gün sonra beta HCG testini tekrarladım 7.2 çıktı adetime 4 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…