Çatlatma iğnesinden sonra adet görüp sonraki ay hamile kalanlar

Minikbirask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
111
11
21
Arkadaşlar yardım eder misiniz . Çatlatma iğnesiyle gebelik oluşmadı bu ay adet oldum . Bi sonraki ay iğnenin etkisi devam edip hamile kalanlar yardımcı olabilirler mi

Merhaba peki dok 2.ayda el devam diyor gitmedinizmi doktora yani 2.ay aramı verdiniz
Oncesinde klomen vermisti doktor onu sadece 3 gun kullanabildim cok fazla yan etki yaptı bende. Bir de bu igneyi max 6 kez kullanabiliyorsunuz beyinde hipofiz bezini tembellestiriyormus. Boyle olunca devam etmek tekrar kullanmak istemedim zaten yumurtama ile ilgili buyuk bir problemim yoktu bazi aylar çatlamıyordu sadece. Akisina biraktim oldu. 7 ay oncesinde de rahim filmi cektirmistim ilk sezaryenden tuplerim kapanmis.

Merhaba;
Konu basligini gorunce yazmak istedim. 14 haziranda yumurta gelisitici ignelere basladim 8.gun ovitrelle oldum 2 gun iliski yasadik doktorun dedigi saatlerde. 7 temmuzda adet oldum ama nasil bir agri sanci anlatamam moralim bozuldu . Bu sirada esim yanimda yok sehir disina cikmisti. Agustosun baslarinda yniden adet olmam gerekiyordu regli olmadim . 6 agusyosta doktora gittim 7 haftalik hamile oldugumu ogrendim. Yani catlatma ignesinden sonraki kanamayi adet kanamasi olarak gormeyin bazen bu yerlesme kanamasida olabilir mis. Mutlaka adt olsanizda olmasinizda kan testi olmanizi oneririim. Cok sukur bilmeden yaptigim seyler dusuge neden olmadi cok sukur ama
Olabilirdide . Saglikla kalin insallah

Merhaba;
Konu basligini gorunce yazmak istedim. 14 haziranda yumurta gelisitici ignelere basladim 8.gun ovitrelle oldum 2 gun iliski yasadik doktorun dedigi saatlerde. 7 temmuzda adet oldum ama nasil bir agri sanci anlatamam moralim bozuldu . Bu sirada esim yanimda yok sehir disina cikmisti. Agustosun baslarinda yniden adet olmam gerekiyordu regli olmadim . 6 agusyosta doktora gittim 7 haftalik hamile oldugumu ogrendim. Yani catlatma ignesinden sonraki kanamayi adet kanamasi olarak gormeyin bazen bu yerlesme kanamasida olabilir mis. Mutlaka adt olsanizda olmasinizda kan testi olmanizi oneririim. Cok sukur bilmeden yaptigim seyler dusuge neden olmadi cok sukur ama
Olabilirdide . Saglikla kalin insallah
Merhaba A aychovsky . Umarim buralardasindir :) Oncelikle tebrik ederim. Umarim bebisinle sagligin yerindedir. Rica etsem adetinin nasil oldugunu aciklayabilir misin? Kac gun surdu, cok mu az mi geliyordu. Pihtili miydi vs. Tesekkurler.

Merhaba A aychovsky . Umarim buralardasindir :) Oncelikle tebrik ederim. Umarim bebisinle sagligin yerindedir. Rica etsem adetinin nasil oldugunu aciklayabilir misin? Kac gun surdu, cok mu az mi geliyordu. Pihtili miydi vs. Tesekkurler.
Bende catlatma iğnesinin 7 gunu adet oldum galiba yani bende tam olarak bilmiyorum şu an sizde durum ne

X