çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ayın 24 ünde bende ilk çatlatma iğnesi oldum 2 yumurtam olmuştu 20mm demişti doktorum sonra iş size düşüor dedi bizde dediklerini uyguladık bana dediki bu tedavi sadece %25 şansını arttırır daha fazlasını beklemeyin dedi ama insan umutlarını %25 de tutamıyor ne yazıkki şuan öle merak ediorumki ne var içimde diye bir melek benimlemi diye ama hiç bir belirtim yok gebelik adına burdaki yazıları okuyorum günlerdir kullanıp hamile kalanlar varmı diye ama hep hüsrana uğrayanlara rastlıorum kaç yere yazdım hamile kalanlar bizimle paylaşın yaşadıklarınızı diye ama yazan yok aradığım ne ? sadece umut vericek bir başkasının yaşadığı bir belirti... o kadar doluyumki Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin çok bekletmnesin evlatlarımızla bizi sınav etmesin inşallahh...

frdnr canım bende bugun çatlatma ignemin 14 günündeyim inan bendede hiç bir belirti yok muhtemelen hamile degiilim ama klomenle kızkardeşim hamile kaldı bende 3. denememde hamile kalmıştım fakat düşük yaptım maalesef şuan tekrardan çabalıyoruz klomen doktorun dedigi gibi şansı arttırıyor ama stres en büyük düşmanı kafana takma derim canım bırak gün sayma

Elimden geldiğince takmamaya çalışıorum ama dediğim gibi elimden geldikçe :)

canım kelin ilacı olsa kendi başına sürer derler bende takmamaya çalışıyorum ama elde olmuyor heleki çatlatma ignesi vurulduysan gün saymamak elde degil

Merhaba arkadaşlar
ben 19 kasımda çatlatma iğnesi oldum
bugün tam 14. gün

birşey merak ediyorum
çatlatma iğnesi adet döngüsünü değiştiriyormu acaba?

yani normalde bat 05 aralık eğer iğne yaptırmasaydım
şimdi de eğer hamilelik olmadıysa yine 5 aralıktamı olurum
internette okuduğuma göre 14. gün gibi adet başlarmış ?
keisnlik varmı bu konuda
henüz bir belirtim yok
sadece iğneden sonra 10 gün kadar yumurtalığım battı oturup kalkarken
ve akıntım var sürekli ama çok yoğun değil

bence istersen kan verebilirsin varsa gebelik çıkar diye biliorum en azından değer şüpheli derler adet döngüsünü değiştirdiği kişileri bu forumda gördüm ama bende ilk kez vuruldum ondan çok yardımcı olamıorum yaşanmışlığım yok bu konuda

OZAMAN bekleyip görücez
sende mı bu ay yaptırdın bat ne zaman

Ben igneyi vuruldugum gunude sayarsak 15 gun adet olmustum .bir iki gun oyanayabiliyor.ins hamilesindir cnm

EfervesaN canım senle hem batlar aynı hem igne vurulma günümüz aynı ne yaptın test yaptınmı ben 13 gün yaptım çıkmadı anlayacagın boş geçti bu ay

EfervesaN canım senle hem batlar aynı hem igne vurulma günümüz aynı ne yaptın test yaptınmı ben 13 gün yaptım çıkmadı anlayacagın boş geçti bu ay

benim bat yarın en son çarşamba gece test yaptım negatif
ayrıca zaten adet sancılçarım az az başladı bence de boş geçti..
kısmet diyelim yarını bitirelim herşey netleşecek sende belirti varmı ?

canım bende hiç belirti olmadıgı için zaten tutmadıgını anlamıştım kısmet gelecek ay beraber takip edelim birbirimizi olurmu birde senin adetler düzenlimi?

canım bende hiç belirti olmadıgı için zaten tutmadıgını anlamıştım kısmet gelecek ay beraber takip edelim birbirimizi olurmu birde senin adetler düzenlimi?
TABİKİ CANIM izlemeye alalım birbirimizi..
evet benim düzenlidir genelde ..
yarın bekliyorum hayırlısı ne ise o olsun
senin düzenlimi ?
bu arada nerede yaşıyorsun

canım benim eşim aşılama için erken diyor ama bakalım bir iki aya olmasa onuda denicez sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…