Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra adet olunur

temmuzlu26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
2.470
1.640
32
Klomen kullanıp çatlatma iğnesi vuruldum 14 gün önce bir kac araştırmama göre iğneden 14-15 gün sonra adet olunur gibi birşey okudum doğruluk payı nedir. Siz iğneden kaç gün sonra adet oldunuz.
Beyaz bir akıntı devam etmekte,göğüs hassasiyeti,ara Kasık ağrıları, bel ağrılarim devam ediyor hala iğnenin etkisinden mi ?

Klomen kullanıp çatlatma iğnesi vuruldum 14 gün önce bir kac araştırmama göre iğneden 14-15 gün sonra adet olunur gibi birşey okudum doğruluk payı nedir. Siz iğneden kaç gün sonra adet oldunuz.
Beyaz bir akıntı devam etmekte,göğüs hassasiyeti,ara Kasık ağrıları, bel ağrılarim devam ediyor hala iğnenin etkisinden mi ?
Kişiye göre değişse de ortalama 12-16 gün arası

Ben gectigimiz ay catlatma ignesi vuruldum.. 14. Gun test yaptim negatifi gördüm ve adetim igneden sonra 17 gun geldi.. kisiye gore değişiyor yani ama 14 ila 20. Gune kadar oluyor ade gebelik yoksa

Merhaba klomen kullanmaya ne zaman basladınız acaba adet döneminde mi baslanıyor yoksa adet bitiminde mi ona göre randevu olusturacagımda birde bunun öncesinde rahim filmi cektirilmesiyle ilgili doktoronux bir şey sordu mu scaba

Merhaba klomen kullanmaya ne zaman basladınız acaba adet döneminde mi baslanıyor yoksa adet bitiminde mi ona göre randevu olusturacagımda birde bunun öncesinde rahim filmi cektirilmesiyle ilgili doktoronux bir şey sordu mu scaba
Adetimin 3-4-5 gunlerinde gel dedi doktor o tarihlerde başlıyorsun canım

Merhaba ben de klomen ve çatlatma iğnesi kullandim bugün 10. Günüm kasık ağrısı ve mide bulantısı var sizin sonucunuz nedir acaba

Kizlar merhaba ovitrelle 2.denemem 1 subatta ovitrelle iğne oldum fakat hala adet olmadım dün gece gidip kan testi yaptırdım sonuç 0.100 çıktı yani gebelik yok dedi doktorum ama adette olmuyorum. Mide bulantim,kasık ve bel ağrım var bu neyin nesi ben anlamadım.

Benimde iğneden sonra 7. Gunum kan testim pozitif çıktı ama doktorum iğnenin etkisidir 16 gün sonra gel dedim sana dedi sizin iğneden kac gün sonra test yaptınız negatif cikti
Bunun üstünden çok geçti kaçıncı gün yaptım hatırlamıyorum ama 15 gününe kadar yanılma payı var diye biliyorum

X