Çatlatma iğnesi

akkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
14
3
28
Merhaba kızlar yeni üye oldum 9 aydır bebek istiyoruz olmadı bu ay fenara kullandım sonra iğne şuan 4 günümdeyim sadace kasık ağrım var biraz akıntı oluyor yumurtam yeterince büyüdü ama çatlayıp çatlamadığını anlamıyorum sizce bu tür şeylerle gebe kalmam mümkün mü birde iğneyi vurulduğum günden mi saymam gerekiyor test yapmak için lütfen cevap verin

bende vuruldum perşembe günü vuruldum bende anlamıyorum pek belirtim yok açıkçası 14. gün geçmeden test yapmam

Bende sırt bel ağrısı var ve normalden farklı akıntı var göğüs hassasiyeti var kaşıklar çok nadir ağrıyor. Ama bu iğnenin yan etkisinden de olabilir ama inşallah hamileliktendir 🥹 1 hafta oldu iğne olalı

Bende sırt bel ağrısı var ve normalden farklı akıntı var göğüs hassasiyeti var kaşıklar çok nadir ağrıyor. Ama bu iğnenin yan etkisinden de olabilir ama inşallah hamileliktendir 🥹 1 hafta oldu iğne olalı
İnşallah vardır canım rabbim nasip etsin bende yok hala hazır aklım karma karşık valla ne zman test yapsam bilmiyorum araştırmadan kafamıda alamıyorum

Amin canımm Bende aynı şekilde meraktan okunmadık konu bırakmadım ama belirtisi olmayıp ta hamile kalan varmış iğne kullanımından sonra. İğneyle beraber 15 gün say yap testi

X