Çatlatma iğnesi

secill10

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
22
1
32
Kızlar merhaba ben daha yenıyım burda adet düzensilğmle başlayan bir serüvendi 32 yaşındayım eşim çok çocuk istediği için bu süreç hızlı gelişti Şu an Letu kullandım çocuk için üç tane yumurtam çatlamıştı ama olmadı ikinci denemede çatlatma iğnesi yaptı doktor şu an ağrılarım da çok fazla nasıl korunmam gerekiyor nasıl hareket etmem gerekiyor bilmiyorum yürüyüş spor yapıyordum yürüyüşe devam etmeli miyim denize gidebiliyor muyuz bu süreçte doktorlara kalsa her şeyi yapabiliriz

Kızlar merhaba ben daha yenıyım burda adet düzensilğmle başlayan bir serüvendi 32 yaşındayım eşim çok çocuk istediği için bu süreç hızlı gelişti Şu an Letu kullandım çocuk için üç tane yumurtam çatlamıştı ama olmadı ikinci denemede çatlatma iğnesi yaptı doktor şu an ağrılarım da çok fazla nasıl korunmam gerekiyor nasıl hareket etmem gerekiyor bilmiyorum yürüyüş spor yapıyordum yürüyüşe devam etmeli miyim denize gidebiliyor muyuz bu süreçte doktorlara kalsa her şeyi yapabiliriz
Evet önlem alinacak bir durum yok, günlük hayatına devam edebilirsin.Tabi ki kendini çok yormadan.Tüp bebek sürecindekilere bile normal hayatına devam edebilirsin deniliyor :) Bu kadar ayrıntılı düşünme bence. Olacağı varsa her türlü oluyor istersen hopla zıpla yani

Yazıldığı gibi olacağı varsa her halükarda rabbim nasip ediyor ama yinede dikkat etmekte fayda var.. Tutunma aşamasına girince hafif yürüyüşler yeterli bence vücudu yormamak gerek sonuçta inşallah olur bebek tutunmaya çalışıyor olacak

Kızlar ben şimdi çatlatma iğnesinden sonra doktorun soylemesıyle iğneden sonra 4 gün üst üste ilişki oldu ve bugün doktora gıttım doktor yumurtan çatlamış olmuş dedi tekrar bugün ilişkiye girmek de gerek limi acaba

Kızlar ben şimdi çatlatma iğnesinden sonra doktorun soylemesıyle iğneden sonra 4 gün üst üste ilişki oldu ve bugün doktora gıttım doktor yumurtan çatlamış olmuş dedi tekrar bugün ilişkiye girmek de gerek limi acaba
Merhaba canım bende 29 ında çatlatma iğnesi oldum şuan 5.günüm heycanla bekliyorum

Ne oldu senin durumun hamilelik var mı inşallah vardır 🙏

Merhaba kızlar benim regl günümdü ayın 4 ü ılk gün çok az kırmızı geldi be sonra kahve 1 2 damla geldi 3 gün sonrası yok acaba neden böyle oldu
Ben bu ay serum ve iğne yapıldı onunla Alakalı olabılır mı yada hamile kalmış olabilir mıyım

X