Çatlatma iğnesi

11 ağustos bir hafta var tam çok hafif sağ kasıgımda bazen sızı hissedıyorım amat adet olacakmış gibi de hissedıyorum sabah 12. Gün testi yapıcaö
İnşallah sabah pozitifi görürsünüz benim aşılamaydı henüz cesaretim yok yapmaya yumurtalarım erken geliştiği için erken adet olmam da olası o yüzden beklemedeyim sizden hayırlı haber bekliyorum

İnşallah sabah pozitifi görürsünüz benim aşılamaydı henüz cesaretim yok yapmaya yumurtalarım erken geliştiği için erken adet olmam da olası o yüzden beklemedeyim sizden hayırlı haber bekliyorum
Ay inşallah tutar canım ya bu seferde tutmazsa doktor rahım filmi snrsında asılama dedı
İnşallah sende güzel sonuç alırsın banada haber verın

Ay inşallah tutar canım ya bu seferde tutmazsa doktor rahım filmi snrsında asılama dedı
İnşallah sende güzel sonuç alırsın banada haber verın
İnşallah seninde tutar ve diğerlerine hiç gerek kalmaz rahim filminde sol tüpüm tıkalı çıktı bu ay negatif sonuç alırsam tüp bebekten başka çare kalmadı ve bu yollardan geçmek çok zor Allah kolaylıkla nasip etsin inşallah

İnşallah seninde tutar ve diğerlerine hiç gerek kalmaz rahim filminde sol tüpüm tıkalı çıktı bu ay negatif sonuç alırsam tüp bebekten başka çare kalmadı ve bu yollardan geçmek çok zor Allah kolaylıkla nasip etsin inşallah
Amin inşallah sende güzel sonuç alırsın çok isterım Rabbim hepimize yardım etsın maddi acıdanda zor ilaç has. Tedavi ben birde calışıyorum

Peki

Bekleyin bi kaç gün adet tarihinize daha çok var bence moral bozmayın adet gününüze kadar test yapıp strese sokmayın kendinizi dayanmak çok zor biliyorum ama
Ben hep şöyle sabrediyorum şuan öğrensem kese görene kalp atışı duyana kadar geçen süreç çok daha stresli olcak en güzeli geç öğrenmek 💖

11 ağustos bir hafta var tam çok hafif sağ kasıgımda bazen sızı hissedıyorım amat adet olacakmış gibi de hissedıyorum sabah 12. Gün testi yapıcaö
Bence test yapıp kendinizi ve duygularınızı yormayın 14. Günden sonra test yapın çıkan sonuç doğrudur benim doktorum öyle demişti

Ne yaptınız test verdiniz mi
Yine negatif bugün 15 günü dün yapmıştım Daha pozitife dönmez zaten cumartesi günü adet olurum büyük ihtimal Çünkü bir diğer iğnemde de bir hafta gecikti aletim Doktor normal dedi yine etkisi de olabilir iğne bazen adeti geciktirir ya da erken yaptırır demişti Yine öyle olacak

Bende az önce kan verdim 14.
Yine negatif bugün 15 günü dün yapmıştım Daha pozitife dönmez zaten cumartesi günü adet olurum büyük ihtimal Çünkü bir diğer iğnemde de bir hafta gecikti aletim Doktor normal dedi yine etkisi de olabilir iğne bazen adeti geciktirir ya da erken yaptırır demişti Yine öyle olacak
Günüm sabah test yaptım negatifti pek umudum kalmadı ama günlerce adet olcak gibiydim iki gündür hiç ağrım yok anlamadım

Kan sonucum 0.70 çıktı 😅 artık sinirden gülüyorum kafayı yememe azıcık kaldı

Kan sonucum 0.70 çıktı 😅 artık sinirden gülüyorum kafayı yememe azıcık kaldı
Bilmiyorum gerçekten hani Herkes diyor ki kafaya takma yaparken düşünme düşünmeden nasıl yapabiliyor Ben anlamıyorum düşünüyorum sürekli aklıma geliyor tuttuğumu tutmadı mı düşünmediği zaman olacak diyorlar Nasıl beceriyorlar acaba düşünmemeyi

X