Çatlatma ignesi

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
985
366
Merhaba arkadaşlar bu gece 11 de çatlatma ignesi vuruncam..doktor önce yada sonra eşinle beraber ol dedi..Perşembe sabah aşılama olucam ...benim gibi olanlar var mı nasıl ilerledi asamalar

Merhaba arkadaşlar bu gece 11 de çatlatma ignesi vuruncam..doktor önce yada sonra eşinle beraber ol dedi..Perşembe sabah aşılama olucam ...benim gibi olanlar var mı nasıl ilerledi asamalar
Canım merhaba .. bende bugün sabah 11’de ovitrelle çatlatma iğnesi vuruldum.. Doktor 36 saat sonra yarın ve sonra ki gün ilişki önerdi .. ilk defa bu ay yaptırdım .. Sağ yumurtalıklarımda çikolata kistim var 4 aydır başarısız sonuçlanıyor. Bu ay ilk defa böyle bir yöntem deniyoruz. İnşaallah herkes için güzel sonuçlar olur ..

Merhaba benim de aynı şekilde ilerledi geçen hafta Çarşamba iğneyi yaptım ben cuma aşılama oldu. Sabah iki bardak su içip gittim idrara sıkışık olmam gerekiyormus. Aşılama yapıldıktan sonra 40 dakika hastanede kaldım daha sonra taburcu ettiler

Aşılama mi olacaksiniz bize öle dedi doktor rahatlamak bakımından sanırım yenilensin diye.persembe sabah aşılama olucam..amin canim insallahh

Merhaba bende çatlatma iğnesi yapicam az kaldı ..sonrası sanırım rahatlamak bakımından birliktelik dedi doktor biraz zaman geçti iğneler vurunca karnım açıldığından.perhiz süresi de var ...Perşembe de aşılama olucam ...uzanarak mi geçti sizin..ben çalışıyorum mecbur rapor alicam..inşallah tutar canim hayirli haber veririz birbirimize

Bize de önermişti aynı şekilde catlatma iğnesi akşamı daha çok perhiz süresi için diye düşündüm ben, aşılamadan sonra iki gün hep uzandım sadece yemek yemek için kalktım bol su tükettim kayısı yedim kefir içtim kabızlık olmaması için 3 günden sonra yavaş yavaş ayaklandım bugün yürüyüş yapmaya başladım avokado yiyorum ve ilaç olarak da folik asit ile progestan fitil kullanıyorum.

Aşılama mi olacaksiniz bize öle dedi doktor rahatlamak bakımından sanırım yenilensin diye.persembe sabah aşılama olucam..amin canim insallahh
Yok benim ki aşılama değil doğal yollarla deniyoruz bu ay ilk defa . Siz daha önce aşılama yapılmadan sadece ilaç ve iğneyle deneme yaptınız mı?

Şimdi catlatma ignemi vurdum ... Perşembe sabah aşılama..perhiz süresi bu zaman için ideal dimi .doktor iğne öncesi sonrası dedi..vallai her şeyi takar olduk..eşimde aynı şekilde endiseleniyor

Aşılama kolaymiydi bende kasılma oluyor biraz ...aklımda dedikleriniz rapor almamda yarar var...ignemi vurdum bakalım ..Perşembe heyecan dolu bı gun rabbim kucagimizi boş birakmasin

Yok benim ki aşılama değil doğal yollarla deniyoruz bu ay ilk defa . Siz daha önce aşılama yapılmadan sadece ilaç ve iğneyle deneme yaptınız mı?
Doğal yolla zor canim eşimde problemler var aşılama düşündük ...rabbim insalalh nasip eder hayırlı evlat

4 aydır çatlatma iğnesi mi oluyorsunuz anlamadım

Şimdi catlatma ignemi vurdum ... Perşembe sabah aşılama..perhiz süresi bu zaman için ideal dimi .doktor iğne öncesi sonrası dedi..vallai her şeyi takar olduk..eşimde aynı şekilde endiseleniyor
Benim eşimde morfoloji sıfır ona rağmen bu süre ideal dedi doktor hiç endiselenmeyin genelde böyle oluyor süre benim de ilk aşılama olduğu için araştırıyorum uzun süredir

Aşılama kolaymiydi bende kasılma oluyor biraz ...aklımda dedikleriniz rapor almamda yarar var...ignemi vurdum bakalım ..Perşembe heyecan dolu bı gun rabbim kucagimizi boş birakmasin
Ben rahim filmini bile anestezili çektirdim ne kadar tedirgin olduğumu dusunun çok titrerim o catalda özellikle bir kürtajdan sonra ameliyathane de fobi benim için. Ama ona rağmen çok rahattım ekrana bile bakmadım sadece iyi telkinde bulundum dualar ettim çok hızlı oldu zaten bı şey anlamadım çok rahat olabilirsin benim için bile böyle gectiyse sen de zorlanmazsin emin ol.

Bende hsg anestesili oldum..samsun fakultedeyim orda anestezi olmuyordu.neyse dualar ettim hazirladim.kendimi ama kasildim olmadı.apar topar özele gittik oldum... muayene olurkende bı kasılma oluyor ama.oldum..simdi aşılama nasıl olacak bakalıminsalalh canim dediğiniz gibi olur ve tutar ne güzelde olurr

Ben de çok kasılırdım ama o an hiç odaklanmadim yaptıkları şeye bakmadım da tavana baktım içim kıpır kıpırdı sen de öyle yap insanın elindeymis onu anladim hep olumlu sonucu düşündüm hiç acı olmadı ve ben nasıl çabuk bitti dedim. Duam seninle inşallah çok rahat geçecek olumlu sonuçları paylaşacağız benim test tarihim 21 i bugun günlerden ne onu bile bilmiyorum o kadar kafamı kurcalamiyor yani akışına bıraktım sonuçta tıp çok ilerledi aşılama olmazsa tüp bebek var gerisi takdiri ilahi

Hemen hemen aynı duygu sureclerdeyiz rabbim yardım etsin canım.insallahh güzel haberler veririz birbirimize..evet bende kasilıyorum ama rahat olucam inşallah bir an önce işlem biter rahatça geçer Allah razı olsun dualarım benimde sizinle

Hayır 4 aydır normal deniyorduk . Bu ay ilk defa vuruldum
Sizi korkutmak asla istemem fakat çikolata kistiniz varsa bunu asla küçümsemeyin bu öyle bir kist ki kimisini 1 cm ile hamile bırakamazken kimini 5 cm ile hamile bırakabiliyor. İnşallah gebelik oluşur eğer oluşmazsa lütfen tedavi biçimlerine çok dikkat edin kistinizi büyütmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…