çatlatma iğnesi ve kilolar

shiny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2007
64
2
45
Arkadaşlar;

Ben 3 ay boyunca çatlatma iğnesi oldum ve Gonaphene kullandım. Bu süre zarfında iştahım çok açıldı ve kilo aldım yaaa Çok üzgünüm çoook. Çok sinirim bozuldu, daha hamile kalamdan kilo almaya başladım. Bu iğnein ya da Gonaphene'nin böyle bir etkisi var mı , biliyorsanız lütfen yardımcı olun

evet arkadaşım,4 ay önce doktorum banada çatlatma iğnesi vermişti ama düşükle sonuçlandı.Hormon ilaçları oldugu için iştahıda açıyor.Bende 3 kilo almıştım.Kendine dikkat et,sıvı tüketmeye çalış.

canım bende 1 haftada 4 kilo aldım.dr degiştirdim.kilo vermem gerektiğini söyledi ve bu ilaçların kilo yaptıgınında üstelik bu ilaç takip yapmadığından diğer dr kist yapmıştı yumurta çok büyümüş ve çatlamamış çünkü çTLATICI ERKEN VURULMUŞ.ŞİMDİ NİSANDAKİ REGL OLURSAM TEDAVİYE BAŞLIYCAZ 1 YIL DOLCAK KORUNMAYALI OZAMN O ALDIGIM 4 K,LOYU VERMEM GEREKİYORMUŞ.1 KİLOSU GİTTİ VE BEN 53 KİLOYUM 52 YE DÜŞTÜM İLACI BİRDEFA KULLANMIŞTIM BAŞLAMADAN ÖNCE 49 KİLOYDUM.DİKKAT ET FAZLA YEME

arkadaşlar bende ganophone kullandım iştahım açıldı 4 kilo almışım ilacın böyle bi etkisi varmı ya bundan dolayımı aldım bu kloları

aynen cnm ben de 3 kilo aldım yaa inanamıyorum iştahımı çok açtı

bana bundan bir ay önce polikistik over teşhisi kondu kondugu ay hemen klomene başlattı dr cocuk isteğimden dolayı ve ardından karından olan bır çatlatma iğnesş verdi yumurtalıklarım klomenle 21 mlıme ulaşmıştı ve çatlattık ardından bekledım ve 14 gun sonra hamile oldugumu öğrensim şuan 5 haftalık hamileyım tek önerebileceğim kesinlikle stres yapmadan beklemek allah inşallah herkese bu duyguyuu tüm isteyen arkadaşlarıma nasib eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…