Çatlatma ignesi tüylenme yaparmı???????

nazensevgili

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
20
4
28
Meraba hanımlar ıkı senelık evlıyım ve cocugum olmadı doktor polık oldugumu ve klomenle catlatma ıgnesıne baslıcagını soyledı. Bu tedavıyı gorup hamıle olan arkadaslarım var fakat cok kıllandıklarını ve kılo aldıklarını soyluyolar. Bu tedavıyı gorenler cevaplarsa sevınırım klomen ve catlatma ıgnesı kıllanma yapıyormu

Selam canım bende kullandım ama bende kıllanmada olmadı kiloda olmadı. Şuan ilk defa duydum

Selam canım bende kullandım ama bende kıllanmada olmadı kiloda olmadı. Şuan ilk defa duydum
Meraba cevapladıgınız ıcın tşk ederım klomene basladım gunde bır kere 5 gun kullan gel dedı doktor 3. Günümdeyım. Burada okudugum kadarıyla klomen kullananlarda kasık agrısı falan oluyormus yumurta buyudukce fakat bende hıc agrı sızı yok bu normalmı yoksa yumurtam buyumuyor mu

Canım herkeste farklılık gösterebilir ama büyüyodur endişelenme bende 6 sında çatlatma iğnesi oldum klomen kullandıktan sonra tabi etkisi hala sürüyo sanırım belim ağrıyo arada kasıklarıma vuruyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…