Çatlatma iğnesi sonrası

LunaLovegoodd

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
458
155
30
Günaydın kızlar..
Pazartesi sabah çatlatma iğnesi oldum Salı günü gece sağlı sollu yumurtalık ağrısı ve bel ağrısı oldu. Yumurtam sağ taraftaydı ama bugün de sol taraf ağrıyor belimle beraber. Acaba sol taraf ne alaka yoksa normal mi 😅

Bende 5 gun once catlatma ignesi oldum 1 gun sonrada aşılama benimde buyuyen yumurtam sagdaydi ama sol tarafimda agridi normal bir durum oldugunu düşünüyorum inşallah pozitifi görürüz 🙏

Bende 5 gun once catlatma ignesi oldum 1 gun sonrada aşılama benimde buyuyen yumurtam sagdaydi ama sol tarafimda agridi normal bir durum oldugunu düşünüyorum inşallah pozitifi görürüz 🙏
İnşallah canım amin 🙏🏻😔🤍 aşılama can acıtan bişey mi acaba nasıl yapılıyor. Ben de olumsuz olursa aşılama mı yaptırsam diye düşünüyorum da inşallah gerek bırakmaz rabbim rica etsem biraz anlatır mısın

İnşallah canim rabbim gonlune gore versin.
Hayir asla can yakan bi islem degil cok kisa sürüyor sadece hissettigin su spekulumu herhangi bir kayganlastirici olmadan yerlestiriyor o cok hafif bir aci veriyor ama anlik sonrasindaki islemi hic hissetmiyorsun bile emin ol.

X