catlatma iğnesi sonrası kanama....

SEVCAN_84

Nirvana
Pro Üye
18 Ocak 2007
1.517
365
40
kızlar merhaba.... ben pazar günü 16:00 da ovitrelle iğnesi oldum. bugün öğleden sonra peçeteye çok hafif silik pembe kan geldi. hafif ağrı eşliğinde kanama devam diyor. doktorum devam etmezse korkma dedi adetime 12 gün var. sizlerden böyle birşey yaşayan var mı ?

Merhaba canım son durum nedir sende bende iğnenin 7 günü bu gun ve adet oldum sanırım kanamam var adetime daha 10 gün var

Merhaba canım son durum nedir sende bende iğnenin 7 günü bu gun ve adet oldum sanırım kanamam var adetime daha 10 gün var
benim kanamam 3gün sürdü ilk gün kanamalı akıntı ikinci gün sulu kan geldi 3. gün yoğun akıntı sanki altıma kaçırmışım gibi :) sonra kendiliğinden kesildi.

Bende iğnenin 7 günü adet oldum daha önce 10 günü geçerdi niye böyle oldu anlamadım birde çok açık Renk doktor herhangi bişey dedi mi size

Bende iğnenin 7 günü adet oldum daha önce 10 günü geçerdi niye böyle oldu anlamadım birde çok açık Renk doktor herhangi bişey dedi mi size
Benimde acık renkte sulu gelmişti canım hayır hiç birşey demedi doktorum bu ayda iğne olmuştum progesteron verdi heralde bebek tutuna bilsin diye ama malesef bu ay da olmadı iğnenin 19 günü adet oldum gecen ay iğnenin 7 gününde adet olmuştum bu ay da geç oldum

Kızlar merhaba adetinizden kaç gün önce sizin belirtileriniz başliyor acaba ? Normalde benim adete 12 gün kala ağrım olurdu ama bu sefer benim hiç belirtim yok özellikle göğüs ağrısı feci çekerdim ben üstüne yatamazdım felan bu kötü bişey mi

Anladım canm çok teşşekküe ederim kaç gün sürdü normal adet gibi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…