Çatlatma iğnesi sonrası 17. Gün adet olmadım yardımcı olun lütfen

Benimde aynı sizin gibiydi asamalarim şimdi doktorum bana gonal f 450 iğneyi başlattı diğer ilaçlar sonuç vermediği için siz kaç aydır tedavi goruyorsunuz
Ben temmuzdan beri tedavi görüyorum, 3 ay letu , 2 ay klomen kullandım, 3 kere de ovitrelle iğne oldum ama arada bir ayki tedavim yumurtların aşırı uyarılması sendromu yüzünden iptal olmuştu, pko var bende o sebeple olmuyor, işte toplamda 1 yıldır falan deniyoruz, sizin sorununuz neymiş , ne zamandır uğraşıyorsunuz?

Benimde 1 yıl oldu 3 ay klomen artı ovitrwlle iğne 1 ay letu yine ovitrelle iğne 3 defa kış oluştu kist tedavisi gördüm catlatma ignesinden dolayı şimdi gonal f 450 iğnesini kullanıyorum eşimde ve bende hiç bir sorun yok 17 aylık evliyim

Aynıyız:) biz de 2020 Eylül’de evlenmiştik inşallah en kısa zamanda sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz
Peki kist klomenden sonra mı olmuştu, letu bende hep gelişmiş sadece 1 yumurta yapıyor, kistlik bişey olmuyor ama klomeni ilk kullandığım ay10 küsür yumurtam gelişmişti, tedavim iptal olmuştu, benim de kist oluşmasına ramak kalmıştı, çok zor gerçekten bu ilaçlar da hep hormon, sürekli bir kasık ağrısı yaşıyorum ben, hayırlısıyla bir istediğimize kavuşsaydık

22 ağustosta evlendim 2020 klomenden sonra 2 defa oluştu letu da 1 defa oluştu yasmin verdi geçen ay bu ay gittim bitti şimdi 6 gün gonal kullan gel dedi ama ben en çok yasmin de zorlandım 9 gün lekelenmem oldu 4 günde kanama vardı resmen bittim kist için vermişti doktorum

Geçmiş olsun canım , Yasmini bekarken pkodan dolayı kullanmıştım, çok yan etkisi olmuştu, bakalım benim tedavi nasıl ilerleyecek bilmiyorum, iğneden hiç bahsetmedi dr, hayırlısı

Geçmiş olsun canım , Yasmini bekarken pkodan dolayı kullanmıştım, çok yan etkisi olmuştu, bakalım benim tedavi nasıl ilerleyecek bilmiyorum, iğneden hiç bahsetmedi dr,
Hangi sehirdesiniz doktora özele mi devlete mi gidiyorsunuz benim doktorum özel hastanede urfadayim iğneler biraz pahalı ve genelde tüp bebek tedavisinde de kullanılıyor doktorum letuya da yanıt vermezsen aylık ignelere geçeriz demişti ilk doktorundan hiç memnun kalmadım çok şükür ki şimdiki doktorum çok iyi 3 aydır yanına gidiyorump

Tayin sebebiyle Mardindeyim ben de, özele gidiyorum ama açıkçası çokta memnun değilim, bir de burada pek seçenek yok, Urfa daha iyidir eminim, hatta ben de Urfa ya da Diyarbakır’a mı gitsem diyorum, doktorunun ismi neydi canım aklımda bulunsun

Fatma çetin pelit academi de alanında çok bilgili birisi birde çok ilgili hastasının nesi varsa söyler hiç saklamiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…