çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

bende aralık 16 da çatlatma iğnesi oldum..13. ve 14. günü test yaptım ama negatif malesef..bugün tam 15. günüm adet olmadım..inşallah olmamda hamileyimdir..................
hem umutluyum hem umutsuz.....

bende aralık 16 da çatlatma iğnesi oldum..13. ve 14. günü test yaptım ama negatif malesef..bugün tam 15. günüm adet olmadım..inşallah olmamda hamileyimdir..................
hem umutluyum hem umutsuz.....

2016 hediyesi hastalandım......................................

hayırlısı olsun onumuzdekı aya ınsallah ben de beklemedeyım ıgneden sonra 12. gunum bas donmesı ve mıde bulantısı yasadım ama cok ıstedıgımden dolayı psıkolojık olabılır 1 haftam var bakalım ne olacak..

sebastian ayni tarihte vurulmusuz benim cok akintim var aslinda ara ara mide bulantimda var ayrica kasik agrisida oluyo kafam cok karisik test yapmayi dusundunmu hic

Belirti yok diyordum 2 3 saattir belim cok agriyor akintim yok hala test yaptim bugun negatif cikti siz yaptiniz mi

Ne hap ne igne bende yan etki yapmadi ben anlamadim bendemi bir skntı var ilk kez vuruldum igne bu arada

kontrole gittinmi peki yumurtan catlamismiydi yani catlarken agri oluyo belki bunyedende olabilir sen canini sikma yinede herkesin bunyesi farkli sonucta

ben henuz test yapmadim yarin yapabilirsem evde test yapicam pazarteside kan testi yaptirmayi dusunuyorum igneden sonra 15/ gunde kan testi yaptiricam yani adetime 1 hafta var daha

Slm kizlar bende gecen ayin 22 de igne vuruldum bugun 12 gunum yarin test yapsam cikarmi

Sende bizden bir gun sonra vurulmussun kan da cikabilir ama digerinden pek umutlu degilim ben yinede yarin deniycem sabredebilirsen bekle dicem de ben cok sabirsizim

12 16 gun arasinda cikar diyolar ama ben bunu kan testi icin dediklerini biliyorum canim pazartesi yaptir istersen

Benim 14. Gun mide bulantim devam ediyo ama hamilemiyim baska bi sebebimi var bilmiyorum testte yapmadim kafayi yicem

X