çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Çok tşk ederim inş. Darısı size kızlar. Güzel haberlerini bana yazın lütfen
Umarım benimde dün kasığımda ağrı oldu bugğnde briaz var ve mide bulantım var bilmiyorum ya adet olacağım yada hamileyim bugün test yaptım 11.gün pozitif ama silik çizgi dün yok gibiydi çizgi yarıb kan verebilirim sağlık ocağında eğer regl gelmezse

10 yazan dün yaptığım diğeri bugün koyulaşmış mı sizcede?

Eklentiler

• 11B0A9D5-1819-42D6-AD77-E82113B5403A.jpeg
    11B0A9D5-1819-42D6-AD77-E82113B5403A.jpeg
    21 KB · Görüntüleme: 473
Üstteki bugün

Eklentiler

• CDAF0566-F02E-411C-B1FF-F018AC9309B2.jpeg
    CDAF0566-F02E-411C-B1FF-F018AC9309B2.jpeg
    15,9 KB · Görüntüleme: 295
Umarım benimde dün kasığımda ağrı oldu bugğnde briaz var ve mide bulantım var bilmiyorum ya adet olacağım yada hamileyim bugün test yaptım 11.gün pozitif ama silik çizgi dün yok gibiydi çizgi yarıb kan verebilirim sağlık ocağında eğer regl gelmezse

Canım benim p.tesi akşam sağ kasığım düğümlenir gibi olmuştu bayağı kötü olmuştum. Acile gidecektim neredeyse. Sonra geçti.2 saat sonra sol kasığımda batmalar oldu. Birde benim bu ay iğneden sonra göbek deliğimin sağlı sollu çevresinde batmalar olmuştu.

Canım koyulaşmış. Adete kaç gün var. Hemen kan testi yaptır
Korkuyotum yaptırmaya :KK43: ben 10 ocakta adet olmuştum ama 28günde bir olmuyorum yani yine 10u gibi olurum sanıyorum bugünde iğnenin 11.günü 10 ocağa göre tam 4 haftalık şuan :) ama bu idrar testlerine hiç güvenmiyorum

Yani bende de kasık ağrıları var dünden beri ama ara ara anlamadım hamileysemde neden ağrıyor önceki hamileliklerimi hatırlamıyorumki hep takşpsiz kalmıştım adet geçince öğrenmiştim normalmi acaba bu ağrılar hamileysemde

Korkuyotum yaptırmaya :KK43: ben 10 ocakta adet olmuştum ama 28günde bir olmuyorum yani yine 10u gibi olurum sanıyorum bugünde iğnenin 11.günü 10 ocağa göre tam 4 haftalık şuan :) ama bu idrar testlerine hiç güvenmiyorum

Canım bende 12. günde öğrendim.

bende senin gibi bugün korka korka gitti kan testi yaptırdım bencede yaptır hem için rahat olur

Canım koyulaşmış. Adete kaç gün var. Hemen kan testi yaptır
Birde iğneden olsa belirtiler hemen başlaması gerekmezmiydi benim 8.günden sonra belirtiler başladı sık idrara çıkma önce sonra kasık ağrısı bugün mide bulantısı hafif belimde ağrıyor ara ara bilemedim bugünde bekliyim regl de gelebilri gelmezse yarın kan testi verebilirim çünkü bende ilaç kuşlanacağım sanırım düşük olmaması için varsa biranönce öğrenip doktoruma gitmem gerek

Canım ben çatlatma iğnesi vurunmuştum 7. Günü de daha silik çıkmıştı. Kan verfim 7.50 çıkmıştı. 2 gün sonra yeniledik 3 e düşmüştü. Bugün 12. Günüm. Bata 2 gün var
İğnenin etkisi geçmiş midir.
Dün yapmıştım hiç çizgi yoktu. Şimdi bayağı belirgin
Gecmiştir ipnenin etkisi artık

X