çatlatma iğnesi olanlar kaç gün sonra idrar testi yaptınız???

Onlar zaten ignenin yan etkileri canim.iceriginde hamilelik hormonu var neticede.bu igne oyle biseyki hic biseyi biseye yoramiyorsun.ben daha once hamilelik gecirdim.birebir bu ay igmede o belirtileri yasatti ama maleseff adet oldum.sen 2 gun sonra t3sti tekrar et koyulasma varsa kesin vardir ozaman
Saol canım sabah tekrarlıycam birkaç gün yaparım.hayırlısı artık

mrhba arkadaşlar çatlatma iğnesinden sonra gebelik yoksa adet ne zaman olur? iğne yapılalı 13 .gün olumsuz düşünmek istemiyorum ama birçok arkadaş olumsuz sonuç almış.Allah bebek isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsinn inşallahhh

Slm kizlar b3nim bugun 10uncu gunum idrar testinde ikinci cizgi belirdi .. sizce umitlenmelimiyim.. resim ekleyemedim gosterecekdim size de

Benim dün 6.gündü akşam test yaptım negatif. Silik çizgi bile çıkmadı. İğne etkisi nasıl bu kadar çabuk kayboldu hayret doğrusu

Slm kizlar b3nim bugun 10uncu gunum idrar testinde ikinci cizgi belirdi .. sizce umitlenmelimiyim.. resim ekleyemedim gosterecekdim size de
Moralini bozmak istemem 10-12. Günler arası çift çizgi görüp hamile sandım kendimi ama sonra çizgi kayboldu.dünde kırmızılar geldi

Moralini bozmak istemem 10-12. Günler arası çift çizgi görüp hamile sandım kendimi ama sonra çizgi kayboldu.dünde kırmızılar geldi
cnm benim testlerde artis gosterio sanki bugun yone bi ufak artis var senin yapdigin testler varsa hala yukleyebilirmisin karsilastirsam.. bi umit iste :emir_bebek:

Merhaba arkadaslar bu siteyi cok uzun zamandir takip ediyorum ama yeni uye oldum bende ayin 18 inde catlatma ignesi oldum 7.gunu adet sancisi ve bel agrisi oldu 3 4 gun sonra kesildi bugunde evde test yaptim ama negatif cikti sizce o agri neydi ignenin etkisi 7 gun sonra olur mu yada test yaniltiyor olabilir mi bugun 12.gun

Eklentiler

• BC35B96A-875F-4348-B869-2BD14E5775F2.jpeg
    BC35B96A-875F-4348-B869-2BD14E5775F2.jpeg
    32,1 KB · Görüntüleme: 250
Tsk ler cnm.. kacinci gun bu.. benimkiler biraz d

Daha belirgin ..12 inci gun deyim..
Kurban oldugum allahim heoimiz kucagini doldursun

Merhaba arkadaslar bu siteyi cok uzun zamandir takip ediyorum ama yeni uye oldum bende ayin 18 inde catlatma ignesi oldum 7.gunu adet sancisi ve bel agrisi oldu 3 4 gun sonra kesildi bugunde evde test yaptim ama negatif cikti sizce o agri neydi ignenin etkisi 7 gun sonra olur mu yada test yaniltiyor olabilir mi bugun 12.gun
Bende 19 unda vuruldum .. dun 11 de baya belirgin ikinci cikti yarin 12 de de yaoacagim insallah devam eder su ikinci cizgiiiii ... ilk hafta bende kendimi hamile gibi hissetim uyku halleri bulandi kasik agrilari vs. Muhtemelen igneden cnm

Benim idrar testi bugun pozitif cikti 12inci gunumdeyim kana baktirdim 1.27 prolaktin 14.77 ..bu ay da olmadi .. benim gibi idrarda cikip kanda negatif olup hamis olan da yoktur herhalde

Üzüldüm gerçekten neden pozitif çıkıyor o Zaman testte 12. Gününüzdu değil mi benimde göğüslerim ağrıyor 2 gündür adet olacakmisim gibi de değil umutlanmalimiyim bilmiyorum:KK43:

Üzüldüm gerçekten neden pozitif çıkıyor o Zaman testte 12. Gününüzdu değil mi benimde göğüslerim ağrıyor 2 gündür adet olacakmisim gibi de değil umutlanmalimiyim bilmiyorum:KK43:
Evet 12 inci gün .. bilmiyorum idrar da belki daha yavas atilio o hormon .. cnm tam kesinlesmeden umitlenme daha fazla uzuluyor insan odaklamdi mi

Bilmez miyim benim 3 yaşında bir oğlum var onda da çok uğraştım şimdi 2. de aynı birde 1 yıl önce kimyasal gebelik yaşadım ilk oğluma hamile kalmadan ameliyatlar geçirdim çok zor gerçekten.benim 12.gun bile 2.cizgi bembeyazdi vücuda göre değişiyor sanırım yeni yıl umut dolu olsun inşallah çok çok bebiş haberleri alalım:)

X