çatlatma iğnesi olan arkadaşlar acil yardim

sultan49

ben geldim :)
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
2.406
10
Arkadaşlar bir sorum olacakti çatlatma iğnesinden sonra en fazla kaç gün sonra adet görüyorsunuz yada gördünüz.. ??

canım çatlatma iğnesinden sonra eğer hamile kalamadıysan normal adet gününde olursun..iğnenin adete bir etkisi yok

eylülcüm 16. günde adet görürsün dediler hatta hafif hafif dünden bu yana sancım da vardı ama ... bilmiyorum işte acaba idrar da test yapsam çıkarmı ki... umutsuz ca soruyorum inan...

canım ben ayın 10 da çatlatma vuruluyorsam ayın 25 de adte oluyorum.6,çatlatma ignemin altsındada böyle oldu

canlarım saolun verdiğiniz cevaplara yumurtam çatladı evet bugün iğneden sonraki 16. gün hafifi sancım vrdı acaba olurmuyum dedim.... adetim geçmedi normal adetime 4 gün var...

bende iğnemi vurulalı 9.günümdeyim
eylül arkadaşımın dediği gibi hamile değilsem normal adet günüm neyse o zaman olurum
fakat çatlamayıp kist filan oluştuysa buda herhalde adetin günün geçmesi ve hamile olmadığını öğrenince belli olur, benim ilk iğnem bu
inşallah hepimiz hayırlı sonuçlar alırız da bir sonraki aya gerek kalmaz yerimseniben

inşaalllah eslemcim hayırlı sonuçlar alırız hepimiz.... beklemek herşeyin ilacı... bende ilk defa vuruldum iğne...

ilk vurunduğumuz bu iğneyle birde ilk bu ay kenzülarş duasını okumaya başlayalım, öyle inanıyorum ki
burda sevinç naaralrı atıcaz beraber :teytey:

inşaallah eslemcim ağzından bal damlıyor ya bide bişey sorcam adet sancısı gibi bi snacı giriyor ara ara ctesi pazarda acayip bel ve kasıklarımdada acayip bi ağrı vardı şaşırdım kaldım...

yumurtaların çatlamasında böyle bir ağrı oluyormuş
bazılarıda iğnenin yan etikisi, her ay yaşıyoruz bunları diyorlar
bu arada senin kaç gün olmuştu iğneyi vurulalı?

eslemcim benim 16 gün oldu normal adet günüme de 4 gün var 31 günde bir adet görüyorum normalde... adet sancılarım gibi ama çok hafifi bir sancı göğüslerimde çok şiştiler acıyorlar ve uçları acıyor...

canım hamile olabilirsin
bi test yapsaydın, şayet varsa % 50 ihtimal çıkabilir sonuç
hakkında hayırlısı olsun, yarın tets yap derim
çünkü iğneden 15 gün sonra sonuç belli olurmuş yerimseniben
sonucu merak ettim, acaba ilaç ve iğneden sebepmi göğüslerin şiş ve hassas yoksa hamişlikten mi?
inşallah hayırlı haber alırsın canım a.s.

sultancım iğneden sonra normal regl gününü bekle ama gecikebilir veya erken de olabilir çünkü dışardan hormon alıyosun kantesti için biraz bekle çatlatma iğnesi dediğin şey b hcg hormonu yani gebelik hormonu canım regl gününde veya geçince yaptır.. en güvenilir sonuç için

inşallah mahişsindir canım ama test için birz erken adet günün çok fazla değişmez benim geçen ay 2 gün erken gelmişti ama bazılarının da geç geliyormuş normal adet tarihinden 2 gün bekle öyle test yap daha emin ol

saolun kızlar bende bekleyecem zaten ctesi günü kanda test yapıcam sizi haberdar ederim canlarım saolun... umarım herşey hayırlı olur...bizim için.

sultan bende bu sabah ignemi oldum.3. kez bu igneyi oluyorum ve daha evlde hep gununde geldi adetlerim. hatat bir gun evel oldugu oldu bende. çunuk catlama olayı normalde bir iki gun gecikebilir ama igne ile basarılı birsekilde catlarsa adet de sonrasında aksamadan geliyor.
catlatma ignesinin adet geçiktirdigini hiç duymadım
sadece erken yapılan testlerde gebelik var gibi gorunup husrana ne den olabiliyor
adet gunun geçince sen test yapsanda bu igne etkisi olamaz artık diye dusunuyorum
insallah hamilesindirr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…