Catlatma ignesi kullananlar acil yardim !

dagcicegim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
26
19
33
Kızlar doktor bana letu verdi 1 yumurtam gelişti tam catlatma ignesi yazacakken 5 gün sonra tekrar gel dedi yazmadı iğneyi bugün gittim meğer kağıda sabah 11 yazmış ben ise hastaneden çıktıktan sonra sorun üstüne sorun gün boyu kavga içerisindeydm kağıda bakamadım gece 11 diye kalmış aklımda gece iğneyi vurduktan sonra sanki içime kurt düştü ve baktım meğer sabah 11 imiş moralim çok bozuldu o gece 11 ilişki demiş ben iğne sanmışım offff sizce sıkıntı olur mu ? Öncesinde yumurta akı gibi bir akıntım olmadı. Zaten pcos olduğum için pazar günü risk almadım ilişki oldu bugün yarın ilişki sonra 1 hafta gün aşırı olacak moralim çok bozuldu tecrubelerinize ihtiyacm var bu ay iğne olcam sonuç alcam diye çok mutlydm

Sorun olmaz catlatma ignesi genelde tüp bebekle opu işlemi için saati saatine gerekli normal şartlarda problem olmaz sonucinuz ciktimi

Sorun olmaz catlatma ignesi genelde tüp bebekle opu işlemi için saati saatine gerekli normal şartlarda problem olmaz sonucinuz ciktimi
Maalesef negatif ... tekrar başladık perşembe günü yine iğne vurcam bakalım belki inşallah bu ay ama pek fazla umutlanmak istemiyorum pek fazla heves de yok açıkçası çünkü 3 aydır her dolu boş sürecinde eşimle kavgaliyiz sanki alarm o güne kurulu gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…