Çatlatma iğnesi in 7.gunu hamilelik testi

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
902
182
Çatlatma iğnesi yaptırdım cuma günü bugün yedi gün oldu hanımlar dün test yaptım boyası aktı iki çizgi oldu ilk sonra aktı boyası bugün yaptım böyle çizgi çıktı iğnenin etkisimi sizce

IMG_20230601_105212.jpg

7. Gün çok erken. Benim 11. Gün dahil yalancı pozitif cıktı. İğneden sonra14. Gün yaparsanız gerçek sonuca ulaşırsınız

İnşallah benimkide öyle olur hemen bir günde negatife dönüp öbür gün gebelik varsa pozitifemi dönüyor
Yok benimki öyle oldu. Bazılarınki hep pozitif oluyor. Bazıların iğne etkisi hemen bittiği için bi kaç gün negatif görüp sonra pozitife dönüyor. En garantisi bu yüzden 14-15.Gün test yapıp görmek. Ben her gün yapıtığım için ne zaman iğne etkisi bitti görebildim

Yok benimki öyle oldu. Bazılarınki hep pozitif oluyor. Bazıların iğne etkisi hemen bittiği için bi kaç gün negatif görüp sonra pozitife dönüyor. En garantisi bu yüzden 14-15.Gün test yapıp görmek. Ben her gün yapıtığım için ne zaman iğne etkisi bitti görebildim
Tamam canım sağol bende öyle yapmayı düşünüyorum hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

X