Catlatma iğnesi ile hamile kalmak

Femara da hap canm klomenin bi tık üstü
soyle bir sey demisti doktorum: aslında bir ilac var %80 oranında gebelık olusuyor ama bebekte hasar bırakabiliyor biz onermiyoruz cok dıreten hastam olunca bildirip verıyorum bendenn cıkoyr dedi.
korktum adını bıle sormadım ılacın bu dediginizi bir arastırayım ben bir tedavı yonetemi sadım tesekkur ederim bilgi için

Bu canım takviye

Eklentiler

• 413B9AF4-B9C2-4209-9AAE-3E62C1400A2F.jpeg
    413B9AF4-B9C2-4209-9AAE-3E62C1400A2F.jpeg
    109,7 KB · Görüntüleme: 23
Arkadaşlar merhaba 18 martta regli oldum. 3.gün de klomen içmeye başladım. 5 günlük klomen sonrası 6.gün doktora gittim. Reglim biteli henüz 2 gün olmuşken yumurtalıklarımın 16,5 mm olduğunu öğrendim. Ve yarın çatlatma iğnesi vuracağını söyledi doktorum. Bı kadar erken büyümesi ve iğne olmam doğru mu ? Normal mi ? Böyle bir şey yaşayan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim 😍🙏🏻

merhabalar, ben size benim süreci anlatayım anlattıgınız bilgilerdogru boyle isliyor. adetın bittigi tarih degil onemli olan basladıgı zaman onemli .ben 4 gun regl oluyorum. 2. günü gittim yumurtalıklara baktı 5. gunu klomene basladım. 9. gün gel büyüme oranına bakacgı dedi gittim. 13. gün gel yumurta catladıysa catladı yosa igne verecegim dedi. 13. gun gittim büyümüs ama catlamamıstı ovitrelle verdi vurdurdum 36 saat ilişki dedi. sonra gün asırı ilişki dedi. cok agrılarım oldu blim kasıklarım cokl fena oldu regl agrısı degil ama cok degisik. yumurtalarım catladı ama bebek tutmadı. kist mi oldu acaba agrı yapar bu ilac dedi adet oldum 4.günü gittim kontrol etti kist olmamıs dedi. sonra bu ay dinlen takviye bir sey yapmayalım dogal rutınde dene sonra olmazsa onumuzdeki ay yine klomen + catlatma yaparız dedi. %30 muşbu tedavı ıle cocuk sahıbı olabılen. canı gonulden diliyorum insallah sizinki tutar ve üzülmezsiniz. ben biraz kotu oldum cunku daha once kimyasal gebelik yasamıstım hassas yuregim bu konuda haylı

Bu canım takviye
Cok teşekkürler canım hemen arastircam . Ben de bugün dr a gideceğim kontrole bu ay günde üç kullanıyorum klomen . Pko hastası olmama rağmen sadece bir yumurta zar zor büyüdü dr da şaşırdı pko da klomen çok yumurta yaparmış bende bu ay dozu yükseltti inşallah bu ay olur. Bir de eşin günde kaç alıyor acaba ve kaç ay kullansın dedi dr ?

Bu canım takviye

Cok teşekkürler canım hemen arastircam . Ben de bugün dr a gideceğim kontrole bu ay günde üç kullanıyorum klomen . Pko hastası olmama rağmen sadece bir yumurta zar zor büyüdü dr da şaşırdı pko da klomen çok yumurta yaparmış bende bu ay dozu yükseltti inşallah bu ay olur. Bir de eşin günde kaç alıyor acaba ve kaç ay kullansın dedi dr ?

bu takvıyeyı sabah aksam kullan demiş. esim sadece 1 kere klomen kullandı sadece aksamları kullandı 1 ay boyunca. su an hıc bir sey kullanmıyor. bende gecen ay 5 gun gunde 2 defa klomen kullandım tutmadı bırakrtım artık tedavıyı cok yoruldum.
esimi cin bu iyi geldi ama degerleri yukseldu

bu takvıyeyı sabah aksam kullan demiş. esim sadece 1 kere klomen kullandı sadece aksamları kullandı 1 ay boyunca. su an hıc bir sey kullanmıyor. bende gecen ay 5 gun gunde 2 defa klomen kullandım tutmadı bırakrtım artık tedavıyı cok yoruldum.
esimi cin bu iyi geldi ama degerleri yukseldu
Ah canım ya çok yorucu bir süreç seni çok iyi anlıyorum benim pko olmasa ben de bırakırım tedaviyi ama ilaçsız yumurtam büyümüyor ve catlamiyor

İğneden oliyor o bende oldu mesela ama tutmadi, aynı belirtiler birinde olmustu onun tuttu. Doktora gittim ben sonrasında böyle biyle vardı kist miydi o diye bu tedavi ile %30 fayda oluyormus bir çok kadında tutmuyor dedi. Belirtiler kist ama sizde olmamış dedi bu ay yapmıyoruz tedavi üst üste olmaz dedi bu ay boş geçecek bakalım Allah nasip etsin insallah. Dilerim sizinki bebektir rabbim hayırlı evlat versin
Benımde geçen ay oyle oldu kist oldu ve reglle atıldı. Baska doktorada gıttım gözüktüm içim rahat etti. 1ay mola dedık

Akinti bilemiyorum yani takip edemedim akintim genelde olur ama oyle farkli bisi yoktu. Sizin tuttu mu ilk deneme miydi ilacla
o gelen akıntı yumurta catlayınca oluyor baya geliyor normal akıntı gıbı degil benim yumurta catlama zamanı kanlı geliyor hatta. tutmadı maaalesef

o gelen akıntı yumurta catlayınca oluyor baya geliyor normal akıntı gıbı degil benim yumurta catlama zamanı kanlı geliyor hatta. tutmadı maaalesef
Hayirlisi olsun bidahakine tutar umarim. Ya doktorum bana igne sonrasi bi 36. Saat iliski(aksam dokuz a falan denk geliyordu) dedi bi de hemen sonraki günün aksami yine saat 8 de iliski dedi. Yani 48. Saat degerlendir demedi nedendir acaba aklima takildi

X