Çatlatma iğnesi ile gebelik

tugcee1920

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
85
46
22
İyi günler bu sabah çatlatma iğnesi vuruldum öncesinde klomen kullandım lütfen dua edin ve eğer içinizde bilgi sahibi olan varsa nelere dikkat etmem lazım yardımcı olur mu acaba 😊

İyi günler bu sabah çatlatma iğnesi vuruldum öncesinde klomen kullandım lütfen dua edin ve eğer içinizde bilgi sahibi olan varsa nelere dikkat etmem lazım yardımcı olur mu acaba 😊
Bende surda yerimi alayim😂 klomen bitti ogleden sonra muaynem var bakalim igne vurcak mi vurursa eger gunlerimiz denk olcaz kiz senle😂

Ay inşallah ikimiz içinde güzel haberler almak nasip olur çok sevindim sen adına 🙂
Amin insalah snin kac mm olmustu canim yumurtalarin bakalim ogleden sonra nolucak insalah buyume vardir ben cok kasik agrisi cekiyorum klomene basladigimdsn beri 2 gundur bitti sizde de kasik agrisi oldu mu

Benim kasık ağrım çok fazla yoktu dün 5 gün klomen kullandıktan sonra dün sabah muayne oldum 19-20 mm 2 çatlamaya hazır yumurtam oluşmuş bu sabah da iğne vuruldum kuzum

Benim kasık ağrım çok fazla yoktu dün 5 gün klomen kullandıktan sonra dün sabah muayne oldum 19-20 mm 2 çatlamaya hazır yumurtam oluşmuş bu sabah da iğne vuruldum kuzum
Dun klomen bitigi gibi mi muayne oldun canim oo masalah baya buyumus bende pcos var diye tedirginim bakalim 1 saat sonra gidicem ne diycek haberdar ederim insalah igne veriri istiycem doktordan

Masalah masalah hanimlar evet baska artiran yokmu😂😂 senin baya gecmis kiz yine 9. Gun az kaldi haberdar et bakalim benim doktorum ne diycek bugun ins igne verir😍😍😍
Valla kuzum birde bana sor 9 gün 1 ay gibi geldi daha da randevu 7 sinde var baya ama pozitif olursa inşallah alnıma bile yazarım 😅 sonuç gelsin yazarım negatif pozitif ne çıkarsa ama inşallah pozitif olurda daha fazla yıpranmam 🥹

Valla kuzum birde bana sor 9 gün 1 ay gibi geldi daha da randevu 7 sinde var baya ama pozitif olursa inşallah alnıma bile yazarım 😅 sonuç gelsin yazarım negatif pozitif ne çıkarsa ama inşallah pozitif olurda daha fazla yıpranmam 🥹
Ay insalah canim tabiki senin icin simdi zaman gecmiyor kac yildir evlisin canim cocuk istiyorsun

Benim çatlama iğnesinden sonraki 9. Günüm burda yerimi alayım 😅 zama
İnşallahhhh sonunda hepimizin yüzü güler bende bugünden itibaren 20 gün sayıcam bakalım ben neler yaşıycam 😅

Ay valla sabah beri kafam çok bulanmıştı acaba olucak mı olmıcakmı diye sizle dsnk geldik kafam dağıldı ay valla iyi ki yazmışım buraya 😊
Emin ol herkes öyle oldu mu olmadı mı sorusu kafadan gitmiyor ama İnan sadece kendimize yapıyoruz bi kitap bi oyun herhangi bir uğraşla vakit geçireceğiz mümkün olduğu kadar 😇

Emin ol herkes öyle oldu mu olmadı mı sorusu kafadan gitmiyor ama İnan sadece kendimize yapıyoruz bi kitap bi oyun herhangi bir uğraşla vakit geçireceğiz mümkün olduğu kadar 😇
Çok teşekkür ederim inşallah hepimiz o güzel annelik duygusunu tadarız önce sizden güzel haber alırız bize umut olursunuz 🙂

X