Çatlatma iğnesi 8.gün

Lafonten111

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
77
30
32
Merhaba, çatlatma iğnemin 8.günü tek çizgi çıktı. Normalde vücuttan bu kadar erken atılıyor mu iğnenin etkisi ? 3 gündür çok su içiyorum bu sebeple olmuş olabilir mi ? (Günde 3 litre). Acana negatif mi ?

Bence atmış vücut, dün benim 7.gündü çok azdı. Bugün yine yapacağım. Bi kaç güne de artar inşallah. Pazartesi mi vuruldunuz

Bnm pekki kizlae bnm bugün iğne hariç 12.gün hala çikti bnde dün akşam 11.gün gittiö kan verdim 1.81 değer çikti bu attiğim testt ise 12.gün sizce nedir durum

Eklentiler

• 724C2995-CC34-473C-AF1D-C7A61978AD29.jpeg
    125,8 KB · Görüntüleme: 352
  • DC31DC39-853D-472B-BED6-02C4E12AEDBF.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 266
  • 0F9D18EC-9BFE-4FAF-AB8A-B61CF5F3346F.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 301
Bence atmış vücut, dün benim 7.gündü çok azdı. Bugün yine yapacağım. Bi kaç güne de artar inşallah. Pazartesi mi vuruldunuz
Merhabalar benimde 8.günüm geçtiğimiz perşembe iğneyi oldum test yaptım negatif çıktı iğnenin etkisi geçti sanırım ilk defa böyle bir tedavi alıyorum

Eklentiler

• IMG_3304.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 297
Merhabalar benimde 8.günüm geçtiğimiz perşembe iğneyi oldum test yaptım negatif çıktı iğnenin etkisi geçti sanırım ilk defa böyle bir tedavi alıyorum
Merhabalar, ben tam negstifi 12. Gün gördüm.13. Gün yeniden pozitifi gördüm hamile olduğumu öğrendim inşallah sizde de öyle olur. Test yapmaya devam edebilirsiniz, bence hep ilk idrarınızla yapın

Merhabalar, ben tam negstifi 12. Gün gördüm.13. Gün yeniden pozitifi gördüm hamile olduğumu öğrendim inşallah sizde de öyle olur. Test yapmaya devam edebilirsiniz, bence hep ilk idrarınızla yapın
Ay hadi inşallah valla çok istiyoruz 3 yıldır bu yoldayız ilk defa böyle bir tedavi aldım yeni bir doktora gidiyorum ben o zaman yarın sabahtan bi test yaparım

Ay hadi inşallah valla çok istiyoruz 3 yıldır bu yoldayız ilk defa böyle bir tedavi aldım yeni bir doktora gidiyorum ben o zaman yarın sabahtan bi test yaparım
Yada sadece iğnenin 14-15.günü yapın kesin sonuc, ben dayanamadığımsdan her gün yaptım

İnşallah evladınıza kavuşursunuz
İnşallah mesela dün akşam 8/9 gibi akşam yemeği yedik saat 1:30 gibi karnım öyle bir acıktı ki sanki bütün gün hiç birşey yememişim gibi kalkıp ağzıma birşeyler attım öyle yattım Buda iğnenin etkisi mi belirti mi bilemiyorum tabi

Bende de mide kazınması cok oluyo hemen acıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…