Catlatma iğnesi 4.gun hic ağrım yok catlama olmadi mi demek

Zamanyeli

Duam belli duyan belli...Kûn fe yekûn🤲
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
1.321
792
5 gün Sabah akşam femara kullandım ve iki yumurtam olustu 16.. ve 21mm pazartesi ignemi oldum aynı gün bir iki ufak batmanın dişin da hiç ağrım olmadi. Basina gelen var mı? Böyle hamile kalan oldu mu ? Daha önce iki defa klomen kullandım biri kimyasal oldu biri kalp atışı olmadi. Onlar da ağrı batma olmuştu. Ama şimdi strese girdim surekli kendimi dinliyorum tecrübelerinze ihtiyacim var. Simdiden teşekkür ederim kizlar☘

5 gün Sabah akşam femara kullandım ve iki yumurtam olustu 16.. ve 21mm pazartesi ignemi oldum aynı gün bir iki ufak batmanın dişin da hiç ağrım olmadi. Basina gelen var mı? Böyle hamile kalan oldu mu ? Daha önce iki defa klomen kullandım biri kimyasal oldu biri kalp atışı olmadi. Onlar da ağrı batma olmuştu. Ama şimdi strese girdim surekli kendimi dinliyorum tecrübelerinze ihtiyacim var. Simdiden teşekkür ederim kizlar☘
Merhaba bende Femara kulllandım ve iki yumurtam oluştu15 mm ve 22 mm .benim çatlatma iğnesi olalı 9 gün oldu. Ufak sancılar haricinde başka bir belirtim yok 5-6 gün sonra test yapıcam .Bence içimizi ferah tutalım.Hiç belirti vermeyip hamile kalanları okudum bu forumda .Darısı başımıza inşallah 🙏🏻

Amin canimm inşallah Allah yüzümüzü güldürsün ben geçen ay da sadece catlatma ignesi kullandım kendiliğinden oluşan iki yumurta vardi o da da sancim oldu ama negatif oldu tabii. Oncesinde kimyasal olmuştu zaten. Femara daha kaliteli yumurta geliştiriyor bu sefer de bunu deneyelim dedik . Senin kaçıncı denemen

Belirti olmamasına hiç takılmayın. Belirti olursa da ilaç ve iğnenin etkisi de olabilir. Yani anlamanız mümkün değil . İnşallah tutar

X