Çatlatma iğnesi 2024 Temmuz

tugbaksu1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
9
5
28
Nereden başlasam bilemedim :)
Öncelikle 2 yıldır evliyim ve sadece 1 ay korunmama rağmen hiç çocuk sahibi olmadım. Adetlerim bildim bileli düzensiz ama doktorlar hormonlar da bir sorun görmüyor.. Daha önce bir kez klomen ve ovitrelle oldum onda da sadece bir gün denediğim gebelik elde edemedim. 26 Temmuzda yeniden bir catlatma iğnesi oldum. Sizce çatlama olmus mu? Hergün ovülasyon testi yapıyorum farklı sonuçlar cikiyor birde doktor günasırı dedi ama hergünü değerlendirmek istiyorum. Sizce sakıncalı mıdır?

Eklentiler

• 20240728_194610.jpg
    167,5 KB · Görüntüleme: 97
Yumurtan kesin çatlamış umarım olur T çizgisi C çizgisinden koyu olduğunda çatlamış oluyor bana da günaşırı ilişki dedi ama ben de her günü değerlendirmek istiyorum bilgisi olan var mı acaba

Yumurtan kesin çatlamış umarım olur T çizgisi C çizgisinden koyu olduğunda çatlamış oluyor bana da günaşırı ilişki dedi ama ben de her günü değerlendirmek istiyorum bilgisi olan var mı acaba
O zaman bu gün çatlamış oluyor galiba sabah ve dün değerlendirmistim umarım olur sizin içinde dua edeceğiiim

Esinizde sperm sorunu yoksa hergun degerlendirilebilir ama catlamadan 3 gunu arka arkaya kalan gunler gun asiri olabilir. Zaten biyolojik olarakta belli bir gun sonra hergun olmasi hem sperm sayisini hem de kalitesini dusurur.

Esinizde sperm sorunu yoksa hergun degerlendirilebilir ama catlamadan 3 gunu arka arkaya kalan gunler gun asiri olabilir. Zaten biyolojik olarakta belli bir gun sonra hergun olmasi hem sperm sayisini hem de kalitesini dusurur.
Eşimde bir sperm sorunu yok şükür 14. Gün henüz regli olmadım bundan sonrası hayirlisi

Eşimde bir sperm sorunu yok şükür 14. Gün henüz regli olmadım bundan sonrası hayirlisi

Ben de 16sında çatlama iğnesi oldum çatlama iğnesinden sonraki 5 gün her gün ilişki dedi doktorum da bana. Eşime sperm testi falan yapılmıştı sanıyrum ki test sonucuna göre her gün veya gün aşırı diye söylüyorlar. Bugün ovulasyon yaptım sonuç çift çizgi sanırım çatlamak üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…