Çatlatma iğnesi 13.gün hayalet çizgi

Aylardır dikkat ediyorum hem takviye hemde beslenmeye bilmiyorum daha ekstra be yapabilirim. Eşimin de morfolojide sıkıntı var ona da bağlıyoruz. Buarada senin sonucun ne oldu günün geldi mi canım?
Ne tuketiyorsun bilmiyorum ama sende esinde vitaminler kullanin..

Esinin testesteron degerlerini olcuturup ona gore testesteron destegi kullandir canim. Saglikli spermler icin testesteron onemli. biz kullandik fayda gorduk bence. Duzensiz bolunme olmadi bu defa embriyoda cunku. Degerleride esimin daha iyi. Eskiden bozuktu sperm viskolitesi ve morfolojisi.
Esine Keciboynuzu yedir, bal-propolis-polen karisimi 1 cay yada 1 tatli kasigi yedir. Sabahlari yedir.

hem esinede kendine de D3K2- B12-B6- OMEGA- Cinko- Selenyum bunlari birkac ay beraber icin. Cinkoyu hergun almayn haftada 2-3 alin. Kandaki bakiri baskilar ve kansizlik olusur fazlasi. bebek denemesi yapacaginiz ayda istersen cinkoyu 2-3 hafta duzenli kullan.

sen kendine DHEA VE Q10 al ic. Butun hepsini en az 3 ay kullanmalisin. ben 10 dan fazla kullandim. Q10 gec ogrendim son 3 hafta falan kullandim onu OPU dan evvel. Q10 ayni zamanda rahmi iyi hazirlar. DHEA da ostrojen vardir gebe kalmak ve yumurta icin cok onemlidir. Birde yine sana Maca tozu ic. Polen her sabah ye.

Faydasini goreceksin cunku yumurtaliklarinda hareketlenme baslacayak. Yumurtalama zamani akintini daha fazla olacak. doktor USG de daha fazla yumurta gorecektir. Ben hepsini doktorlarimin onayi ile 10 ay yaptim. Inan gune basliyordum yemege icemeye tum gun oyle. bazen daraliyordum 1-2 hafta durup tekrar basliyordum.

Cok fayda gorursun bunlari yap. Tup bebek dunya masraf ve cektiginde yaninda cabasi elin bos kalma durumu da var. Sonuc garanti degil. Bunlari dene birsey kaybetmez aksine bedenini de hamileligi hazirlarsin. Is hamile kalmakla bitmiyor ki guclu olacaksin ki bebekte senden beslenip buyusun.

Kan degerlerine hemoglabine, demir, demir depolarina baktir. Onlar dusukse bebegi yine dusurebilirsin.

Canim benim yarin kan verme gunum. Esim izin alamayacak herhalde bende kendim gitmek istemiyorum. Sanirim carsamba veririm. Tutmadi diye dusunuyorum en basindan beri malesef.. Ama esim illa kana baktiralim diyor yoksa ben inan ona bile baktirmak istemiyorum. Bir yenilgi daha cok zor. Yuzlesmek istemiyorum kan sonucu ile. 1 senedir bedenimi bu surece hazirladim. Saglikli embriyolarimiz oldu sukur. Simdi akupunktur yaptiricam sonra tekrar denicem.
Esim tuttu diyor ben yok tutmadi diyorum. Cok uzgunum yani kendimi ayakta tutmaya gayret ediyorum. Yoksa surekli yatakta kalmak hic gune uyanmak istemiyorum. Agrilarimda cok gecede yatamiyorum. Bir ton ilacin yan etkisi bence.

Canım çok teşekkür ederim. Ne detaylı yazmışsın ellerine sağlık. Bak ama adet olmadıysan umut var karamsar olma lütfen.
Eşim İmpryl diye bi multivitamin ve e vitamini kullanıyor, keçiboynuzu, çoban çökerten de içiyor. Ben regenesis diye multivitamin kullanıyordum. Geçen ay q10 olan bi destekle değiştirdi doktorum. bide ikimizde saraçoğlu arı sütü, polen, propolis karışımı yiyoruz. Benim eksiğim çok anlaşılan. Biliyor musun tam az önce Maca tozuna bakıyordum. Acaba hangi marka iyidir?

Canim merhaba,

Multi vitaminlerin icindeki degerler dusuk o yuzden doktor bana ayri ayri al dedi. Maca ben Tr den almadim hic. sen yorumlara bak al canim. Tadi guzel degil ama toz suya kat ic gitsin hergun ic. 2 tatli kasigi kadar. Ben sadece maca ve polen- balla 3 sene evvel 11 yumurta elde ettim. Cok iyi calisiyor bu ikili.
Benim doktorlarim 2 ayri doktor hep ayri ayri kullanma taraftari oldular. Gunluk gerekli mg ihtiyacin icin multi yeterli degil dediler. Aklinizda olsun. Tek tek deneyin bir zarar gelmez. Ama ben inaniyorum 3 ayda cok fark eder bu dediklerimi alirsan. kendim denemesem canim asla tavsiye etmem. Bu is hassas konu kimsenin hakkina girmem. Ama madem kimyasal yasiyorsun ya embriyo guclu degil yeteri kadar, ya rahim embriyoyu yeteri kadar kan tasiyip besleyemiyor demek.. Hareket etmeyi ihmal etme canim.

Maca tozu almayı düşünüyorum aslında aylar önce de duymuştum hep aklımın bi kenarındaydı ama bi trlü alamadım. Evet hareketi biraz arttırmalıyım orda eksiğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…