Çatlatma iğnesi 13.gün hayalet çizgi

nazloz

Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2022
112
31
25
Hanımlar merhaba hayırlı günler diliyorum. Bugün Ovitrelle çatlatma iğnemin üzerinden 13 gün geçti, 8.gün başladım test yapmaya o günden beri negatif tek çizgi alıyorum. Bu sefer test yaptığımda beş dakika içinde çok çok çok bir silik çizgi oluştu sonra daha da netleşti ama 15 saniye tuttum idrarda o yüzden midir yoksa kuruma çizgisi midir ben inanamıyorum sanırım daha önce yalancı pozitif yaşadığım için ama o kadar bütün belirtileri yaşıyorum ki. Kafam çok karışık, sizce bir şeyler var mı gerçekten, yarını bekleyeyim mi, yoksa gidip kan vereyim mi? Kan versem var ise çıkar mı 13.gün? Hayal kırıklığına uğramaktan o kadar yoruldum ki. Tecrübelerinize ihtiyacım var….

Eklentiler

• 07C4A370-C443-42B2-9B70-C346DAB2BDD1.jpeg
    108,9 KB · Görüntüleme: 365
  • 999A0DE3-26E5-4924-9C19-990A458323F2.jpeg
    111,9 KB · Görüntüleme: 276
  • A1577B86-90D8-42D6-BC7E-E29E6FA1C9F5.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 258
  • 0A22D27E-4410-4242-935B-C77084C0B258.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 332
hayalet bi çizgi var gibi canım ama en temizi kan vermen bence bugun bi kan ver en sağlıklı sonucu kan verecektir. yoksa da allah hayırlı zamanda nasip etsin canını hiç sıkma ben de çatlatma iğnesinden sonraki 6.günüm 1 hafta daha beklicem ama hiçbişiy hissetmiyorum hiç belirti vs yok olmadı heralde kafam biraz rahatladı o yüzden sabırsızlanmıyorum
hayalet çizgi çıkmış ama sen bi kan ver :))

Merhaba kan verdiniz mi sonucunuz nasıl

Slm canım benimde bugün çatlatma iğnemin 13.günü ben yaptığım erken gebelik testlerinde silikde çıksa hep pozitifi gördüm bir umut 3 gün önce kan verdim değerim yüksek çıktı tamam dedim busefer oldu dedim dün kan verdim tekrar ama değerim düşük çıktı hayal kırıklığına uğradım 8.27 olan değer dün sadece 2 çıktı

Üzüntünü o kadar iyi anlıyorum ki bende geçen yıl kan verdim 6.5 çıktı Allah'ım kimseye diyemiyorum eşime bile aradılar hamilesin diye abimi aradım heyecanla dayı oluyorsun diye 2 gün sonra kan verdim ki düşmüş öyle ağladım ki abimden hiç bu kadar utanmıştım eşime de sonra söyledim aşırı bı kanamam ağrım oldu doktor kimyasal da olabilir tutunamamis da olabilir dedi iğnenin etkisi de payı var tabi

Çok zor bi durum biliyorum seni anlıyorumda ama benim kanamam falan da olmadı işte adetime 4 gün var gidip tekrar kan versemmi bilemiyorum

Öyle yapırım en kötü ama eğer hasta olursam adetimin pazartesi ilk günü olacak 4 gün var yazmıştımya zaten dr eğer hamile kalmazsan adetin 2. Günü tekrar gel dedi

Öyle yapırım en kötü ama eğer hasta olursam adetimin pazartesi ilk günü olacak 4 gün var yazmıştımya zaten dr eğer hamile kalmazsan adetin 2. Günü tekrar gel dedi
Zaten o yüzden bekle dedim adet olursan da gününde doktora gidersin hem . İnşallah hamile olursun demek istiyorum ama nasibini güzel zamanla yaşa inşallah hepimiz umutla bekliyoruz çünkü

Pozitifti idrar testinde fakat kanda negatif çıktı. 0.45 çıktı 13. Gün. Bugün 15 fakat artık test mest yapmadım, çok büyük hayal kırıklığı oluyor her seferinde eşime karşı kendime karşı o kadar üzgünüm ki

Canim cok sasirdim ya nasil negatif cikiyor ya resmen bariz pozitif testin regl oldunmu ignenin kacinci gunu suan bir belirtin varmi

Eşime karşı kısmında o kadar haklısın ki. Ben bir şekilde kendimi telkin ediyorum ama eşimin üzüntüsüne daha doğrusu belli etmediği üzüntüsüne karşı asla telkin edemiyorum ne kendimi ne onu

Canim cok sasirdim ya nasil negatif cikiyor ya resmen bariz pozitif testin regl oldunmu ignenin kacinci gunu suan bir belirtin varmi
Ben anlamıyorum bu ikinci pozitif çıkıp kanda negatif çıkan hadisem daha önce de oldu ilk şokum değil ben şu anda 16.gündeyim iğne hariç 15 hala regl olmadım sol kasığımda ağrı var geceden beri hafif şiş gibi inşallah kist olmamıştır

Max 17.Gunde regl geliyor canim erken gebelik testinin markasindan dolayı bir sorun olmus olabilirmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…