Çatlatma iğnesi 11. Gün HCG 4.99

bitanesiy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2015
49
5
30
Merhaba arkadaşlar. Klomen + çatlatma iğnesi serüveninde 11. Günde kasik ağrısı ile doktoruma gittim kan testi istedi HCG 4.99 çıktı sizce ignenin etkisi mi yoksa gebelik başlangıcı mı. Adetime 4 gün kaldı. Erken gebelik testinde silik çizgi çıktı. Meraktan duramıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Klomen + çatlatma iğnesi serüveninde 11. Günde kasik ağrısı ile doktoruma gittim kan testi istedi HCG 4.99 çıktı sizce ignenin etkisi mi yoksa gebelik başlangıcı mı. Adetime 4 gün kaldı. Erken gebelik testinde silik çizgi çıktı. Meraktan duramıyorum.
Merhaba canım hamilemisin bende dün yaptım da karın ağrısı falan yok sende var mıydı

Merhaba canım iğnenin etkisi olabilir ama en az 10 günde sıfırlanıyor diyorlar. Bende 3-4 gün sonra bir daha test ver değer belli olacaktır. Size aşılamadan sonra düzenli ilişki verildi mi?

kızlar 24 ocakta iğne yaptım 5. gün betahcg 31 çıkmıştı 14. gün yaptığımda 54 çıktı sizce durum nedir
İğne HCG içerdiği için 14 15 gün öncesi kesin sonuç vermiyormus. Herkeste vücuttan atılma süresi aynı değil. İki günde bir iki katı artıyorsa gebelik var demek.

Evt günaşırı ilişki dedi doktor
Belki aşılama sonrasında doğal yolla olabilir yeni tutunuyor olabilir. İğnenin etkisi de olabilir. Yani bugün verdiğinde değer düşükse iğnenin etkisi ama artarsa hamilelik sebepli olabilir . Ama bence her gün de kan verme 14. Gün kendini belli edecektir.

kızlar 24 ocakta iğne yaptım 5. gün betahcg 31 çıkmıştı 14. gün yaptığımda 54 çıktı sizce durum nedir
Kimyasal olabilir ya da belki 5. Gün iğnenin etkisidir şuan yaptığın hamilelik belirtisidir belki canım. İnşallah öyledir. İki gün sonra iki katı ve fazlası olursa hamileliktir. Belki aşılamadan sonra ilişki de hamile kaldın bu da olabilir. Ama kimyasal da olabilir. Onu tekrar kan vererek ya da biraz daha beklersen regl zamanın gelir hamilelik mi yoksa kimyasal mı anlayabilirsin kan testi vermek istemiyorsab

Kimyasal olabilir ya da belki 5. Gün iğnenin etkisidir şuan yaptığın hamilelik belirtisidir belki canım. İnşallah öyledir. İki gün sonra iki katı ve fazlası olursa hamileliktir. Belki aşılamadan sonra ilişki de hamile kaldın bu da olabilir. Ama kimyasal da olabilir. Onu tekrar kan vererek ya da biraz daha beklersen regl zamanın gelir hamilelik mi yoksa kimyasal mı anlayabilirsin kan testi vermek istemiyorsab
bugün tekrar kan vereceğim akşam inşallah güzel haberlerle gelirim

Benimde iğne 29 ocakta yapıldı 5. Gün beta hcg 32 çıktı . Başka da test yapmadım . Sız evde yapıyor musunuz test
evde yaptığım testler negatif çıktı en son 7 gündür felan test yapmıyorum 2 gün önce kan verdim işte 54 çıktı bugün tekrar vericem inşallah yükselmiştir

X