çatlamadan önce

kızlar kaşımamaya çalışın.ben hamileligimin 3 ayından sonra banyoda bebek yagı çıkıncada nemlendirici herhangi bir krem kullandım.hiçbir sorunum yok.yalnız gögsümü unutmuşum yaglamayı çok küçük oldugundan çatladı.uçlar içinde garmasten yazmıştı doktor.onu kullanıyorum.badem yagı besleyici oldugunda tüylenme yapabilir diye kullanmadım.

Ya bugün bebe yağını sürdüm.
Masaj yaparak göğüslerden bacaklara kadar.

Yalnız göğüslerim hala ağrıyor kızlar ya .Fazla da uğraşmamak lazım snrıım.Fazla dokunmak zararlı heralde hamilelikte.
uçlarıda değil baya baya göğsüm ağrıdı.Sizde de oldu mu?

benimde ablam kullandı ama çallak sorununu genede önleyemedi bence ya bebek yagı kullanın yada nemlendirici gecen gün televizyonda izledim burak hakkının eşi nemlendirici kullanmış ve hiç çatlagı olmamış

Ya bugün bebe yağını sürdüm.
Masaj yaparak göğüslerden bacaklara kadar.

Yalnız göğüslerim hala ağrıyor kızlar ya .Fazla da uğraşmamak lazım snrıım.Fazla dokunmak zararlı heralde hamilelikte.
uçlarıda değil baya baya göğsüm ağrıdı.Sizde de oldu mu?

bendede oluyordu agrılar ama şimdilik tek sorunum kaşınma bunada nasıl engel olacagımı bilimiyorum ama sende merak etme göğüslerin büyüdügü için hassaslaşıyordur

benim göğüslerim de çok ağrıyor el vurulmuyor ama
çatlak olayına gelince çatlayan ne yaparsa yapsın çatlıyorr

Bende 16 Haftalik Hamileyim Kizlar. 10 Ay Kadar önce Ikiz Doğurmuş Bi Arkadaşimin Tavsiyelerine Uyup Vichy Nin çatlak Kremini Sabahlari , Bebe Yağini Ise Akşamlari Kullaniyorum. Onda Ikiz Olmasina Rağmen Hiç çatlak Olmamiş. Badem Yaği Genelde Tüy Diplerini Beslediği Için çoğalmasina Neden Oluyor. Krem Almam Diyenler Kakao Yaği Veya Bebe Yaği Alabilir.

Bende 16+3 hamileyim ve hamileliğinde 26 kilo alan ve hiç çatlagı olmayan kuzenimin tavsiyesiyle lierac kullanıyorum.Şimdilik bir sorun yok umarım da olmaz.

X