çatlama sizce yakınmı

Elfbysl

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
277
52
23
Merhaba son adetim 24 temmuzdu 29 temmuzda adetim bitti ve biteli bugün 7 gün oldu yumurtlama günlerimi ovülasyon testleri ile takip ediyorum ve testlerim tam kırmızı çizgi değil şuan fakat bu günleri de değerlendiriyorum bir gün önce cinsel ilişkide bulunduk dün de bilirsiniz daha sonrasında meni vücuttan çıkıyor fakat benden hafif pembemsi kanlı gibi çıktı meni sebebi sizce nedir yumurtlama mı oldu acaba diye düşünüyorum ayrıca doktor kontrolündeyim ve bu hafta eğer yumurta büyürse çatlatma iğnesi vurulucam doktora bu günlerde ilişkide bulunmam doğrumudur dediğinde bu günlerde de tutma ihtimali var demişti hatta ikiz gebeliği şansını artırır demişti sizce meninin kanamalı çıkması normalmi aranızda yaşayan var mı ve kasık ağrılarım oluyor bu günlerde aşağıda ovulasyon testlerimi ekledim yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-08-05 at 10.56.40 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-05 at 10.56.40 (1).jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba son adetim biteli 12 gün oldu yumurtlama günlerimi ovülasyon testleri ile takip ediyorum ve testlerim tam kırmızı çizgi değil şuan fakat bu günleri de değerlendiriyorum dün cinsel ilişkide bulunduk bugün de bilirsiniz daha sonrasında meni vücuttan çıkıyor fakat benden hafif pembemsi kanlı gibi çıktı meni sebebi sizce nedir yumurtlama mı oldu acaba diye düşünüyorum ayrıca doktor kontrolündeyim ve bu hafta eğer yumurta büyürse çatlatma iğnesi vurulucam doktora bu günlerde ilişkide bulunmam doğrumudur dediğinde bu günlerde de tutma ihtimali var demişti hatta ikiz gebeliği şansını artırır demişti sizce meninin kanamalı çıkması normalmi aranızda yaşayan var mı ve kaşık ağrılarım oluyor bu günlerde aşağıda ovulasyon testlerimi ekledim yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-08-05 at 10.56.40.jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-05 at 10.56.40.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 47
Pik değil daha ama yakın resim attım böyle olunca pik siliklesirse catlama. Sen gene değerlendir bugunu

Eklentiler

• IMG_20240615_200013.jpg
    IMG_20240615_200013.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 45
X