Çatlama iğnesinden kaç gün sonra adet olunur

gunesdumanli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2019
98
17
31
Arkadaşlar ben 28 mayısta çatlama iğnesi vuruldum bugün 19. Günüm henüz adet olmadım. Gebelik içinde test vermedim. Çatlama iğnesinden kaç gün sonra adet oluyorsunuz genelde

Arkadaşlar ben 28 mayısta çatlama iğnesi vuruldum bugün 19. Günüm henüz adet olmadım. Gebelik içinde test vermedim. Çatlama iğnesinden kaç gün sonra adet oluyorsunuz genelde
Hamile olabilirsin kan ver orda belli olur

İdrar testinde ikinci çizgi çıktıysa kanda da çıkar kuzum. Önce kanda yükselir, sonra idrarda yükselir değer. 19 günde çıkar diye düşünüyorum. Rabbim gönlüne göre versin inşallah. Hakkında hayırlısı olsun

Kızlar iki sorum olacak bugün iğne yaptım karnım kasıklarım çok ağrıyor afedersiniz tuvalete giderken bile ağrı var cokemiyorum bugün çok yogundum hareketliydim bütün gün sagve sol kasiklarim ağrıdı acaba neden böyle oldum arada sıcak basıyor midem bulanıyor arada ikinci sorunda bugunmu başlıyoruz iğne için saymaya yoksa yarından sonramı acaba şimdiden sağolun yorumlar için

İğne hamileliğin bütün belirtilerini yaşatıyor ondan kaynaklı olabilir o iğne günü saymayı ben bir gün sonra olarak yapıyorum çünkü ilişki bir gün sonra oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…