Çatlama ignesi sonrası 11. Gün pozitif

Efsanemsi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
125
54
28
Arkadaşlar ilk kez bu kadar net pozitif görüyorum çatlama sonrasi 11. gün. Acaba ilaç etkisi gecmismidir iki destte pozitif çıktı kasette erken gebelikte. Erken mi pozitife sevinmek için

Eklentiler

• 1000218491.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 70
  • 1000218484.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 72
benim 14.gün pozitifti, 15.gün negatif oldu. o yüzden bence biraz daha bekle
Memleketime gelmiştim yarın dönüyorum pozitif olduğunu bilsem dönmem dedim. Benimde daha önce pozitif oluyordu ama kuruma çizgisi gibi oluyordu böyle pembe hiç olmadı bakalım hayırlısı ikiside çizgi çıkınca şaşırdım normalde kaset test çıkmazdi

inşallah vardır valla

Merhaba İğneden 10 gün sonra dayanayıp test idrar testi yaptım ben negatif çıktı daha sonra pozitife dönen var mı yoksa ümitsiz vakaa mı

Arkadaşlar ilk kez bu kadar net pozitif görüyorum çatlama sonrasi 11. gün. Acaba ilaç etkisi gecmismidir iki destte pozitif çıktı kasette erken gebelikte. Erken mi pozitife sevinmek için
Merhaba sizi görünce çok umutlandım benim de catlamanin 11.gunu asilamanin 9. Hamileymissiniz sağlıkla gelsin insallah kan vermek için bekleyeceğim umarım iğne değildir bu cizggi

Eklentiler

• 1000122205.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 29
Canım umarım hayırlısı ile güzel haber alırsın. Test takibi yap istersen kan verene kadar çizgi koyulasiyorsa gebelik vardır. Ama çizgi siliklesiyorsa ilaç etkisiz olabilir. İnşallah güzel haberler alırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…