Çatlama iğnesi olanlar toplanalım mı?

Bahan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
571
119
28
Ovitrella çatlama iğnesi oldum dün kimler bu süreçte yada bu süreçten geçip hamile kalanlar var mı ?

Ben bu ay ilk defa vuruldum. 5 yumurtam vardı ve 15.gün gittiğimde doktor 1 tanesinin 18 mm olduğunu söyledi iğne verdi. O gün vuruldum. 14 15 ve 16. Günleri değerlendirdim. 17. Gün doktora gittiğimde doktor çatlama gerçekleşmiş dedi lakin başka bi nedenle 17.günü değerlendiremedim. Umarım öncesinde değerlendirmiş olmam yeterli gelmiştir. Heyecanla bekliyorum

Ben dün aşılama oldum 13 gün sonra randevum var günler nasıl geçecek bilmiyorum

test yaptınız mı hiç

Merhaba benim de iğneden sonra 4. Günüm bugün. Toplamda 3 adet gelişmiş yumurtam vardı bakalım sonuç ne olacak. Bugün test yaptım iğnenin etkisi hala çok belirgin.

Kızlar merhaba çatlama iğnesinden sonra 6. Günüm afedersiniz ama krem gibi bi akıntım var hayatımda ilk defa oluyor sizde böyle bi durum var mı B Bahan B Babydustt

Kızlar merhaba çatlama iğnesinden sonra 6. Günüm afedersiniz ama krem gibi bi akıntım var hayatımda ilk defa oluyor sizde böyle bi durum var mı B Bahan B Babydustt
Bu iğneden sonra çok kuruluk vardı bende 6 gün sonra falan akıntı gelmeye başladı ama çok değil o da benim normalde de öyle akıntılarım olduğu için garipsemedim

Size herhangi bir fitil verdi mi ben günde 4 tane fitil kullanıyorum o yüzden sürekli beyaz kremimsi akıntım var pek anlayamıyorum hangisi ilaçtan hangisi kendi özel üretimim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…