Catlaklariniz Basladimi Kizlarrr

ARKADASLAR BEN TEMMUZ ANNESİYİM AMA SİZLERE de yazmak istedim sizde bizim gibisiniz ne guzel yardımlasıyorsunuz
ben size lierac ı tavsiye ediyorum kesinlikle cozum oluyor diyorlar ama 4. aydan itibaren kullanmak gerekiyormus

benımde catlaklarım basladı karnımın asagısındaa

yakamozun dediği gibi,çatlaklar genelde karın aşağısında oluyor..ve bebişlerimiz aşağıya indiğinde fazlalaşıyor.....bende 18 kilo aldım ve durmadan yağlanıyorum,bir yere bitkisel bir karışım hazırlattım,ayrıca BIOTHERM in Bıovergetures diye hamilelik kremini kullanıyorum..arada aklıma geldikce nıveanın buğday ve badem yağı karışımı bir yağı var onu kullanıyorum..şuana kadar eski çatlaklarımın görünmesi harici birşey yok..genetik diye hiçbirşey sürmeden durmamak lazım..tüm yapılanlara rağmen çatlarsa da napalım:roflol:

kızlar lieraca güvenmeyin hiç:çok üzgünüm: çatlak takıntısı olan bir insan olduğum için 3.aydan lierac kullanmaya başladım ve 20den fazla büyük kutusunu bitirdim ve maşallah güzelce çatladım son aylarda kilo almadığım halde birde üstüne üslüksenağlama doktorum pes demişti 1haftada 1 kutu bitiyordu 200ml olan hiçbir yararı yokk hiçbirinin.. ama şimdi radyo frekans yani fraksiyonel lazer sayesinde yavaş yavaş kurtuluyorum.. iyice azaldılar o yüzden çoook mutluyum..:dance:

ben* bonal *krem kullanıyorum ve şu anda(35. haftam) hiç çatlağım yok.. inşallah böle gider..

ya kızlar ben de az çatladım sanıyordum daha dogru 3-4 gün önce 3 yerde çatlak izi vardı fakat şimdi birden birsürü oldu bebişimde baya aşagı indi ve göbişimin altıı hep çatlamışşş kırmızı ve normal ten rengi çatlaklarım ya 36. haftada kesin çatlıyosunuz yani 35. haftada çatlagım yok denecek kadar az 3 tane idi birden çatlamaya başladı :çok üzgünüm: ama olsun minik kızım gelicek ya o bana yeter :emir_bebek:

yaa benimde karnımda hiç çatlağım yoktu nasılki bebişim aşağıya indi sanki bir gecede karnımın altı çatlaklarla doldu anlamadım :KK43:

alla allaaaaaaaaah:KK43: benimdemi sizin gibi olcakki ...haftaya yazarım..

ben de dün gördüm
çatlamışımm
hadi hayırlısı:):):)
galiba engel olamayacağız bu çatlaklara...

ayy ay bende catladım gobekten asagısı ne yapsak catlıyoruzzz

bende hala çatlak yok..gözterdiğim herkez iç karının geniş diyo ne bu iç karın..daha da genilesin inşallah..:)

kızlar benımde gobeğimin kenarlarında hafıften var sanırım,inşallah artmaz

kızlar bendede fazla olmadı karnımda yok zaten çatlağım,tek olan yer sağ baldırım oda bi kızarıyo bi beyazlaşıyo enterasan.göbüşümde olmamasına seviniyorum ama göbeğim sanki 6 aylık gibi fazla büyük değil halk arasında iç karnın büyük diyolar neyin nesiyse pekde anlamış değilim

X