Catlaklariniz Basladimi Kizlarrr

penaten kremin tüm ürünlerinin satışı mevcut.ilgililere duyurulur.

yaa kızlar benim anlamadığım çatlak diye neyi kasdediyorsunuz?karnımda mor damarlar var ama bunlar çatlak değil sanırım dimi???

yaa kızlar benim anlamadığım çatlak diye neyi kasdediyorsunuz?karnımda mor damarlar var ama bunlar çatlak değil sanırım dimi???

evet canım o mor sandığım damarlar çatlaklar ve bundan sonrada ne yapsan geçiremeyeceğimiz damgalar valla 1 sene oldu doğurdum hani yöntemi denediysem geçiremedim en son teknolojiyi kullanıyorum şu an ama sadece renkleri ten rengine döndü ve derinlikleri azaldı ama eski göbeğimi çook özledim..

senağlamaYAPMA YAA.....bende damarlar belirginleşti sanıyooom.....

önceden sadece kasıklarımda vardı ama artık göbeğimin altındada başladı ve her geçen gün çoğalıyolar ve çok kaşınıyolar offff

wsw senın az kaldı canımm raht uyuyabılıyorsunn

arada sancılarım oluyo tabi ama rahat uyuyorum bide hergün doğum yaptığımı görüyorum rüyamda :)
ama artık çok ağırlaştım sanki her gecen gün birazdaha hareketlerim yavaşlıyo devamlı yatmak istiyorum geçtiğimiz haftayı hep yatarak dinlenerek geçirdim ondan önceki haftalar sanki daha bir hareketliğdim

KIZLAR BU ARADA ÇATLAKLARINIZA KREMLER FALAN KULLANMAYIN BAZILARI FARKINDA OLMADAN İÇİNDEKİ MADDELER NEDENİYLE DERİ YOLUYLA EMİLİMLE BEBEGE GEÇEBİLİYOR BEN DERMATOLOJİ DOKTORUYLA GÖRÜŞTÜM GEBELİK BOYUNCA SADECE BADEM YAGI KULLAN DOĞUMDAN SONRA ÇATLAKLAR İÇİN KREMLER ÖNERİRİM DEDİ.
KIZLAR BİDE ŞUNU SORCAM BUNDA 2-3 HAFTA ÖNCE UYKU PROBLEMİ YAŞIYORDUM FAKAT ŞİMDİ HEP UYKUM GELİYOR 12 SAATEN FAZLA UYUYORUM SES FALAN OLMASA DAHA ÇOOK UYURUM SANIRIM.
WSW GİBİ BENDE BU SON HAFTALARDA HERGÜN MUTLAKA BEBİŞİMİN DOĞDUGUNU GÖRÜYORUM ONU EMZİRİYORUM SEVİYORUM UYKUMDA BİLE ÇOOK MUTLU OLUYORUM. HAYIRLISI OLSUN HEPİMİZ İÇİN :teytey:

bende dogum ruyaları goruyorum uyanıyorum

Bende çok uyuyorum ama ben bebek olarak değilde hep 5-6 yaşında bir çocuk doğurduğumu görüyorum:)) Çatlaklar için benim kullandığım kremi tavsiye edebilirim hiç çatlağım olmadı kremin faydası ne kadar var bilemem ama adını yazıyım yinede Palmer's Cocoa butter formula diye bişey üzerinde hamile kadın resmi var.Markette görüp almıştım.

ben ekimde doğum yaptım 15 kilo aldım hamileliğim süresince mustela kremini kullandım hiç çatlak olmadı ya şanslıyım yada kremin etkisi

ben sadece banyodan sonra bebe yağı kullanıyorum onuda çoğu zaman sürmeyi unutuyorum henüz hiç çatlağım yok bence hepsi faso fiso çatlayacağın varsa çatlıyosun

Bencede genetik bir olay anneminde ablamında çatlıdı ben o kadar dikkat ettim sürekli yağlandım ve lierac kullandım hiçbir işe yaramadı.
Kızlar 2 gündür göbeğim çok fena kaşınıyor. İsilik gibi birşey oldum bebe yağı sürüp yatıyorum içi pamuklu pijama giyiyordum yağ cildimde daha uzun süre kalsın diye herhalde sıcaktan gece terledim farkında olmadan. İsilik oldum kaşımamaya çalışıyorum ama dayanamıyorum tuzlu su falan sürüyorum kaşıntı geçsin diye ama ne fayda.

canım benimde öyle olmuştu sonra çatladı
dra sordum dedim bu nedir isilik gibi ama çokta kaşınmıyo dedim dediki çatlayacan o yüzden o noktalar olmuş dedi haberin olsun çatladımda zaten:a015 isislik gibi şeylerde geçti

Benim göbegim çok kaşınıyor deneyebileceğim herşeyi denedim ama bir türlü kaşınması geçmiyor göbeğimin üst kısımlarındada var oralarda çatlarmı ki benim bildiğim genelde göbek deliğinden alt taraf çatlıyorda. Zaten artık hiç umrumda da değil çatlasında kurtulayım kaşıntıda geçer belki.

Karnim cok kasiniyo kizlar ya deliricem.Yirtiklarimda iyice artti.Artik depresyona giricem valla of offffffffffff

:1no2:kızlar ben boşverdim valla..olacağı varsa olacak..yok çare

kızlar su ana kadar benımde catlagım olmadı gobegımde fakat bacaklarımda catlama var,gobekte bu haftadan sonra catlama olurmu yoksa catlasaydı sımdıye kadar catlarmıydı ?

kızlar su ana kadar benımde catlagım olmadı gobegımde fakat bacaklarımda catlama var,gobekte bu haftadan sonra catlama olurmu yoksa catlasaydı sımdıye kadar catlarmıydı ?

Benimde göbeğimde henüz çatlak oluşmadı bu kaşıntılar çatlak belirtisi değilse tabiki. Ama benim bildiğim kadarıyla zaten göbekte çatlak oluşsada sonrada belli oluyormuş gergin olduğu için birde 36 haftadan sonra bebişler aşağıya inince çatlaklarda meydana geliyormuş benim henüz kızım aşağıya inmedi.

yakamoza katılıyorum en fazla çatlaklar 36. haftadan sonra oluyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…