Çatlaklarım evlilik ve cinsel hayatımda sorun çıkaracak mı?

Kendinizi nemlendirmediğiniz için vs. suçlamayın lütfen. Son ana kadar nemlendirip her yağı sürüp son gün çatlak olanlar var. Yüksek oranda hormonal bir durum. Tabi nemlendirmek vs. destekleyici takviyeler ama kesin oluşmaz diyemiyoruz Ahh ahh Allah sabır versin hepimize

Ha bir de bunun dogumu var hamileligi lohusaligi var. Basta tas gibi olursun sonra degisirsin garantisi var mi?
Onemsemeyen adam onemsemez.
Boyle aldatilma sevilmeme begenilmeme sebebi mi olur

Evet bizce tabi ki olmaz ama başka başka yerlerde yazılan hikayeler gözümü korkuttu. Daha doğum olmadan çatlaklar var bi de doğumdan sonra neler olacak çok korkuyorum. Bu çatlak meselesine bu kadar takmamış olsam 5 tane bile çocuk isterdim

Benim evlenmeden önce çatlagım yoktu.
Fakat bir arkadaşım çok zayıftı,biraz kilo alınca 16 17 yaslarında o kadar catlagı olmustu kı.Çokta güzel fizigi vardı.
Dert ettiğini hiç duymadım,eşi de dert etse benle paylasırdı demekki etmedi.
Benim biraz catlagım oldu, o da gebeliklerde.
Basta üzüldüm tabii,ama eşim açısından değil.
Onu mu düşüneceğim onu baba
Üzülme canım,olmazsa mini karın germe yaptırırsın,o epey toparlar.
Bel bölgen de gergin oldugu için öyle belli olmaz,sen bildiğin için üzülüyorsun.

Ama alıştım artık. Bunada şükür ediyorum. Çünkü daha kötüleri de var. Her halimize şükür etmemiz lazım. Çünkü rabbim iki tane çok tatlı evlat verdi. Onlar salih evlatlardan olsunda. Zaten görünmeyen yerler

Tek sıkıntımız bu olsunda. Okadar seyin arasında bazen de unutuyoruz

Ben de ergenlikte çok hızlı kilo aldım ve inatla o dar gelen pantolonları giyerdim. Gerilimi kaşıntıyı hep dar giymeye bağlardim meğer harita gibi çatlıyormusum. Ergenlik kilolarını bir güzel verdim şuan fiziğim gayet düzgün ama çatlaklar kiloyu verince iyice belirgin halde kaldılar.
Yillarca bunu düşündüm acaba ileride evlenince sorun olur mu diye kafama takar dururdum.
Sonuç 3 aylık evliyim ve detaycı, görselliğe önem veren bir eşim var. Eşim bir kere bile çatlaklarımı dile getirmedi. Kaldı ki cinsellik öyle bir şey ki eğer ten uyumunu yakalarsan o an hiçbir şeyi görmüyorsun.

Teşekkürler mesajınız için :) Peki sizce evlenmeden önce söylemem gerekir mi böyle bir şeyi? Psikologum söylemem gerektiğini söyledi

Aynıları bende de coook fazla var. Bacak arkalarimda, kalcalarimda, belimde, goguslerimdee. Hatta goguslerim gunes cizilmis gibi duruyor bu yuzden 2 yildir evliyim esim hic bunlar ne demedi merak etme erkekler bize, bizim gozumuzle bakmiyorlar. Boyle ayrintilari fark etmiyorlar. Benimde ortaokul döneminde ergenliğimde olustu hepsi

Yazın sahilde dikkat edersen cok fazla hemcinsimizin boyle sorunu var maalesef. Tek derdimiz bu olsun ayol takmaaa

Teşekkürler mesajınız için ❤ Gittiğim psikolog bana evlenmeden önce evlilik süreci içinde bunlardan bahsetmem gerektiğini söyledi ama ben çok kararsız kaldım. Bir erkek olarak aldatılmış hissedeceğini belirtti bu yüzden emin olamıyorum ne yapmam lazım. Sizin fikriniz nedir? Eşiniz bilmek ister miydi? erkeklerin düşüncesi ne olur acaba önceden söylersem.

Bende de var daha önce bir kişiyle böyle bir şey yaşadım sorun etmedi hatta görmedi bile.Erkeklerin ilgilendiği bölgeler başka kaba olacak ama.Ameliyat izim,çatlağım vardı ama hiçbirini görmedi.Ama beğenmediğinzi söylemeyin bende göbeğimden şikayetçiyim en çok.Bunu da belli etmek gibi bir hataya düştüm.Sizin böyle yapmanızı tavsiye etmem.

Benim bacaklarımda da vardı üst taraflarda, 15 yaşında farkettim ilk ozaman çıktı., ve ne olduğunu bile bilmiyorum ay allahım bune neolmuş bana dedim koştum anneme, 4 cocuk doğurmuş kadın bana resmen kanser teşhisi koydu nası oluştu bunlar kan mı toplanmış ayy nolmuş böyle neler dedi baya da coktu yani. En sonunda yengeme gösterdim o dedi çatlak bu kilo alıp vermişsin ondan olmuş diye. Ki annemde de var beyazlamış. Hey Allahım.. Aklıma geldi anlatıverdim Sonra evlendim ama hiç söylemek gelmedi aklıma eşime. Zaten baya beyazladı. Her duşta lifledim sert sert. Hiç konusu geçmedi eşimle. hamilelikten sonra da göğüslerim belim vs cogaldı. karnım haric heryerim catlak desem yeridir
Ki eşim de de var . Takma yani bize özel bişey de değil her insanda olabilir

Allah allah cok ilginc. Bunun icin aldatilmis hissetmek mi sasirdim vallahi. Esime soylesem de soylemesem de bisey degismezdi. Hatta söylesem ee nolmus yani ne var bunda ne olcak ki derdi biraz tanidiysam onu :)
Bir de sevince insanin gozu kusur gormuyor ki zaten.
Evlilikte ne durumlarini goruyorsunuz ne halini goruyorsun birbirinin, catlak da neymis kii

Hic meraklanmayin kendinize bakin, söylemek isterseniz soyleyin. Eskiden insanlar gorucu usulu birbirbini gormeden evleniyordu, catlaktan ne olacak sanki

Benim belimde var çatlaklarım. Eşim bir gün sordu bunlar ne dedi. Ben de kilo alıp verince oluyor, çoğu kadında var dedim. Aaa öyle mi dedi. Bu kadar... Evliliğimizin başından beri çatlağa ayrılan süremiz toplam 1 dakika falan şekerim. Hiç kafana takma, kendini üzme.

Benim de var 45-50 kilodan 80 kiloya cıktım sınav dönemi stresten. Hoş kazandım ama bana anı olarak diz kapağımın arkasına kadar çatlak bıraktı. Beyazladı şimdi izler tabii ve ben bikini de giyiyorum diz arkamı gösterecek etekler de. Güzellik tamamen özgüven meselesi. Sen ne kadar çirkinim dersen o kadar cirkinleşiyorsun. He iyi yanı şu oldu doğum yaptım hic catlamadım cünkü catlayacak yerim kalmamıştı :)

Cok sacma o zaman o da şeyinin boyunu söylesin ya da işlevi yeterince yerinde mi açıklasın

Ay doğum yapınca çatlama olmadığına çok sevindim Benim karnımda acaba çatlamaz mı sanki daha çok çatlar gibi geliyor

Allah rızası için saçmasapan linki ile yazan güzel kardesim lutfen bana ulas bu dertle başım benim de bela da belki derdimize derman birbirimiz dedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…