Çatlak Patlak Yusyuvarlak :)

Adam da pek patavatsızmış beni hala gören amcalar sen hiç büyümedin mi diyor gerçi artık bozuluyorum tamam yaşlanınca genç göstereyim ona diyeceğim yok ama daha da küçültmeseler iyi olacak

evet bazen teyzem diyoki 20 yaşına mı geldi bu şimdi benim gözümde Nehirden farkı yok (yeğenim 2 yaşında) ben bunu veremem kimseye falan diyor.

hosbulduk arkadaslar ıyıyım hıscım oturuyoruz esımle yatıramıyorum kendılerını

Heheheh Düğün de oldu değil mi... Ne güzel Allah bir yastıkta kocatsın inşallah en yakın zamanda tamamen kavuşursunuz...

evet bazen teyzem diyoki 20 yaşına mı geldi bu şimdi benim gözümde Nehirden farkı yok (yeğenim 2 yaşında) ben bunu veremem kimseye falan diyor.

Evlenmeden önce babam da benim için öyle diyordu ama bir şekilde pes ediyorlar merak etme

ne yazık ki evlenmeye pekte hatta hiçte acele etmiyorum, zira üstüm başım aşk temizlemem gerekiyor önce

haır cnm dugun yaza kaldı esımın teyzesı yogun bakımda yatıyor durumuda baya cıddıye bındı suan bırlıkteyız dugun yaza yanı ,zaten subattada asker

ne yazık ki evlenmeye pekte hatta hiçte acele etmiyorum, zira üstüm başım aşk temizlemem gerekiyor önce

Beş sene sonra evlenirsin canım ideal evlenme yaşı işte

haır cnm dugun yaza kaldı esımın teyzesı yogun bakımda yatıyor durumuda baya cıddıye bındı suan bırlıkteyız dugun yaza yanı ,zaten subattada asker

Ya geçmiş olsun canım neyse yaz düğünü daha iyi vardır bunda da bir hayır

Beş sene sonra evlenirsin canım ideal evlenme yaşı işte

Ya geçmiş olsun canım neyse yaz düğünü daha iyi vardır bunda da bir hayır

evet cnm kadın hastanede yatarken yapamazdık dugunu zaten yaza kaldı artık esımde asker ıznıne ayrıldı bırlıkteyız gıdene kadr anlıcan ,ıkı gun hastanede bekledı bugunde oturalım dedık bıraz ıste boyle karısık durumlar yanı moralıde bozuk hem hastaneden dolayı hem askerlık depresyonda anlıcan

Evet evet bi 5 sene yolum var benim

Edebiyat öğretmenim derdi ki en güzel yaş 23, iki senecik kendime ayırmışım çok mu

Evet evet bak 23 de evlenmek için çok güzel bir yaş Neyse hayırlı vakti ne zamansa o zaman olsun inşallah... Hepinize iyi geceler kızlar ben kaçar zira çok yoruldum...

Evet zor dönemler canım inşallah çabucak atlatırsınız... Gerçi yeni zor bir döneme daha başlayacaksınız ama başlamadan bitmiyor maalesef, başlasın da gerisi kolay....

İyi geceler tekrardan öptüm

basar tabi kız başınıza ne işiniz var bakıyım dermişim sabahlıyomusunuz ve erken nasıl kalkacaksınız....

Erken kalkmıyoruum ama çıkmalıyım çünkü yakalandım öpüyorum iyi geceler diliyorum ah şom ağzım

kızlar günaydın
malum final haftası giremiyorum
ama sizi çoook özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…